Chlapík si rozbil hlavu o koncové světlo autobusu na chrudimském nádraží

0
587
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 24. července v 8.45 hodin kontaktoval strážníky na tísňové lince 156 místní občan, který nalezl před hotelem v Husově ulici opuštěného psa. Hlídka jej na místě od oznamovatele převzala. Šlo o stafordšírského teriéra, který byl převezen do psího útulku Technických služeb Chrudim v Sečské ulici, kam se vzápětí dostavil jeho majitel a zvíře si převzal. Navrch ještě zaplatil blokovou pokutu.

Asi v 10.30 hodin oznámil řidič autobusu na tísňovou linku 156, že se na nádraží Českých drah v ulici Čs. Armády nachází muž, který má poraněný obličej. Na místě byl vzápětí nalezen muž s trvalým bydlištěm v Pardubicích, který uvedl, že poblíž nádraží zakopl a při pádu narazil hlavou do koncového světla stojícího autobusu, které hlavou rozbil a způsobil si tak zranění. Řidič autobusu přivolal ke zraněnému muži sanitu Rychlé lékařské pomoci, která jej převezla k ošetření do Nemocnice Chrudim. Zároveň informoval o události svého nadřízeného. Řidič autobusu i zraněný muž byli následně hlídkou poučeni, jak mohou ve věci dál postupovat.

Ve 13.08 hodin požádal telefonicky o příjezd strážníků řidič, který stál se svým automobilem v Dašické ulici, kde mu unikl benzín z nádrže. Hlídka zde provedla kontrolu úniku paliva a přivolala profesionální hasiče, kteří provedli zásyp místa absorpční látkou.

Po 15. hodině oznámil místní občan strážníkům, že na okružní křižovatce v Poděbradově ulici došlo k dopravní nehodě. Strážníci následně zajišťovali místo havárie až do příjezdu republikové policie.

V 16.52 hodin kontaktoval strážníky místní občan s tím, že se v Havlíčkově ulici nachází odložená plechovka od nápoje a uvnitř je ponechána použitá injekční stříkačka. Hlídka ji tedy vyzvedla a uložila do speciálního boxu, aby mohla být následně předána k odborné likvidaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here