Čtyři zadržení zloději během jediného dne v chrudimských supermarketech

0
668
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 25. července ve čtvrt na devět ráno požádala o příjezd hlídky pracovnice supermarketu na Palackého třídě, neboť došlo v jejich prodejně ke krádeži zboží. Byl zde zadržen zloděj z okresu Jeseník. Ten se ke svému jednání strážníkům doznal a ti mu za přestupek proti majetku uložili blokovou pokutu.

Asi v 15.15 hodin byli strážníci znovu přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo opět ke krádeži zboží. Tentokrát šlo muže a ženu, kteří se strážníkům rovněž doznali, proto byla oběma uložena bloková pokuta.

V 17.45 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o krádeži zboží v supermarketu v ulici SNP. Tentokrát zde byla zadržena žena ze Slovenska, která s přestupkem proti majetku souhlasila a zaplatila strážníkům blokovou pokutu.

Ve 21.15 hodin zaregistrovali strážníci při hlídkové poškození lampy veřejného osvětlení a dopravního značení na okružní křižovatce v ulici SNP. K poškození došlo při průjezdu tahačů přepravujících tubusy. Na místo byla proto přivolána Policie ČR, která záležitost převzala k vyřešení.

V úterý 26. července před půl šestou ráno se na strážníky obrátil prostřednictvím linky 156 občan, který večer zaparkoval svojeauto před domem a nemohl odjet pro to, že mu v tom bránil jiný zaparkovaný automobil. Strážníci na místě zjistili majitelku nesprávně zaparkovaného vozidla, kterou se bohužel nepodařilo kontaktovat a tak bylo její vozidlo odtaženo přivolanou odtahovou službou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here