Ve Vaňkově ulici se utopilo v bazénu mládě lišky

0
672

V úterý 23. srpna v 17.55 hodin oznámil muž z Vaňkovy ulice nález mrtvého mláděte lišky v bazénu. Po telefonickém souhlasu člena honitby bylo mládě lišky následně umístěno do přepravního pytle a převezeno do služebny strážníků. Následující den bylo předáno veterinární klinice k odborné likvidaci.

Ve 20.34 hodin přijali strážníci oznámení, že se v ulici Strojařů pohybuje silně opilý muž. Hlídka opilce nalezla, šlo se o muže z Pardubic. Provedenou dechovou zkouškou mu vzápětí naměřila hodnotu 3,73 promile alkoholu. Jelikož dotyčný nebyl schopen samostatné chůze, neorientoval se v místě ani čase, byl převezen k vyšetření do Nemocnice Chrudim, kde službu konající lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Ve 21.34 hodin bylo na linku 156 oznámeno neoprávněné parkování vozidla na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením, a to na Palackého třídě u bytového domu čp. 65. Strážníci stížnost vyřešili umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla, kterého si tím předvolali k projednání dopravního přestupku.

Ve 21.41 hodin přijali strážníci oznámení o možném vloupání do autobusu zaparkovaného na autobusovém nádraží. Jak oznamovatelka uvedla, viděla z autobusu vylézat oknem muže v kraťasech. Po příjezdu strážníků se k autobusu dostavil jeho řidič, který prohlédl vnitřní prostory vozidla a vyloučil, že by uvnitř někdo mohl být. Po půl hodině však řidič volal na městskou policii a sdělil, že v autobuse skutečně musel někdo být, neboť se mu ztratila peněženka s finanční hotovostí, osobními doklady a platební kartou. Celá věc byla následně hlídkou předána Policii ČR pro podezření ze spáchání trestného činu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here