Chlapík zkopal svoji družku na zastávce v Pardubické ulici. Zakrvácená žena vzala však vinu na sebe

0
530
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 27. září v 16.02 hodin volal na tísňovou linku 156 místní muž s tím, že jsou ve Filištínské ulici umístěny u jedné z restaurací ve vozovce květináče, které zde brání průjezdu vozidel. Strážníci následně zjistili, že jsou květináče umístěny u obrubníku. Majitel restaurace navíc hlídce uvedl, že jsou zde květináče proto, aby při průjezdu větších vozidel zabránily případnému poškození markýzy. Po projednání věci však květináče z ulice odstranil.

V 17.58 hodin se na strážníky obrátil muž z Lupáčovy ulice a žádal příjezd hlídky. Jak uvedl, na jeho soukromém pozemku se nacházeli tři cizí mladíci. V minulosti zde prý nalezl několik injekčních stříkaček a chtěl by se tomu pro příště vyvarovat. Než ale strážníci přijeli, byli už mladíci dávno pryč.

Ve 20.18 hodin požádal operační důstojník Policie ČR strážníky o pomoc z důvodu vytíženosti vlastních hlídek. Žádal prověřit oznámení, že nějaký muž kope na autobusové zastávce v Pardubické ulici do ležící ženy. Na místo tedy hned vyjely dvě hlídky strážníků, které na zastávce přistihly muže se ženou, oba s trvalým pobytem na Ústeckoorlicku. Žena měla přitom krvavé zranění na hlavě, proto k ní byla přivolána sanita Rychlé záchranné služby, jejíž posádka si ji převzala do péče. K zranění žena uvedla, že si ho způsobila pádem na zem. Strážníci se tedy rozhodli věc zadokumentovat a její kvalifikace bude stanovena až po provedených šetřeních.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here