Chlapík z Nádražní ulice ve Slatiňanech měl na vozidlech registrační značky, které patřily jiným autům

0
428
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 25. listopadu v 8.50 hodin přijali strážníci anonymní oznámení o parkování vozidla s vlekem na chodníku v Nádražní ulici ve Slatiňanech. Přivolaná hlídka tedy provedla kontrolu ulice a vozidlo parkující na chodníku nalezla. Šetřením dále zjištila, že jak na osobním automobilu, tak i na vleku byly umístěny registrační značky, které v obou případech patřily na jiná vozidla. V průběhu šetření se na místo dostavil majitel auta, s nímž byly všechny zjištěné přestupky projednány a zadokumentovány. Věc bude nyní předána k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

Žena s volně pobíhajícím psem na Kateřině

Ve 14.21 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že po stezce pro chodce a cyklisty za restaurací Kateřina jde žena se psem, kterého nemá na vodítku. Hlídka proto zkontrolovala cyklostezku i blízké okolí, avšak volně pobíhajícího psa nikde nezaregistrovala.

Zraněný jestřáb putoval do záchranné stanice zvířat

Ve 14.40 hodin přinesl do služebny městské policie muž ze Slatiňan zraněného jestřába. Ještě téhož dne putoval zraněný pták do Záchranné stanice zvířat Pasíčka.

Devět parkovaček v Pobřežní ulici

V 18.48 hodin vyjížděli strážníci do Pobřežní ulice, kde měla podle oznámení parkovat vozidla v zóně zákazu stání. Přivolaná hlídka vyřešila stížnost umístěním devíti výzev pro nepřítomné řidiče, kteří se teď budou muset dostavit k projednání dopravního přestupku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here