Hlasitá hádka manželů v Husově ulici kvůli vánočním přípravám

0
603
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 10. prosince v 9.01 hodin se na strážníky obrátila prostřednictvím tísňové linky žena z Rooseveltovy ulice kvůli automobilu parkujícímu na trávníku. Přivolaná hlídka umístila na auto výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Šest parkovaček ve vnitrobloku domu v Novoměstské ulici

Po půl jedenácté dopoledne obdrželi strážníci stížnost na vozidla parkující ve vnitrobloku v Novoměstské ulici na zeleni. Přivolaná hlídka zde proto rozdala celkem šest parkovaček a předvolala si šest motoristů do služebny městské policie.

Strážníci radili rozhádaným manželům, jak konflikt řešit

Asi v 17.30 hodin byli strážníci přivoláni do Husovy ulice, odkud slyšeli sousedi z vedlejšího bytu hlasitý křik a nadávky. Hlídka zjistila, že jde o manželskou rozepři, která vznikla kvůli vánočním přípravám. Manželský pár byl proto strážníky poučen, že jde o návrhový přestupek spáchaný mezi osobami navzájem blízkými, dále jim strážníci poradili, jak mohou případně postupovat.

Ležící bezdomovec před supermarketem v ulici Obce Ležáků

V 17.38 vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde se měl před supermarketem nacházet ležící, pravděpodobně opilý bezdomovec. Hlídka zjistila, že jde o bezdomovce z Chrudimě, který se však orientoval a byl zdravotně v pořádku. byl odsud tedy strážníky vykázán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here