Strážníci dostihli v sídlišti Na Větrníku podomního prodejce energií a napařili mu pokutu

0
512
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 13. prosince v osm ráno požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR při usměrňování dopravy v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech, kde zasahovalo u požáru několik hasičských jednotek. Na místo se proto dostavila dvoučlenná hlídka strážníků, která postupovala podle pokynů policistů.

Otravný bezdomovec před nákupním střediskem Dukla

Ve 14.07 hodin upozornil místní občan na lince 156 na sedícího bezdomovce před obchodním domem Dukla, který zde obtěžoval kolemjdoucí. Strážníci proto odsud místního bezdomovce nekompromisně vykázali.

Porušení městské vyhlášky o zákazu podomního prodeje

Po půl čtvrté odpoledne vyjížděli strážníci do sídliště Na Větrníku, kde se měl v jednom z domů pohybovat mladý muž a nabízet změnu dodavatele energií. Strážníci ho přistihli a vysvětlili mu, že se dopustil přestupku proti nařízení města, které zakazuje v Chrudimi podomní prodej. Muž se ke svému jednání doznal a jelikož souhlasil s uvedeným přestupkem, zaplatil na místě blokovou pokutu.

Parkovačky před domem čp. 717 – 720 U Stadionu a následný anonym

V 19.12 hodin si místní občan stěžoval na lince 156 na to, že v sídlišti U Stadionu parkuje před domem čp. 717 – 720 několik vozidel takovým způsobem, že brání průjezdu ostatním vozidlům. Přivolaná hlídka oznámení vyřešila umístěním celkem sedmi parkovaček pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku. Průjezdnost zde byla přitom zachována. Ve 22.50 hodin vyjížděli strážníci na stejné místo znovu, neboť přijali anonymní oznámení, v němž občan uvedl, že u domu čp. 717 stojí vozidla, která brání vjezdu a výjezdu ostatních vozidel. Na místě bylo zjištěno, že je zde průjezdnost opět zachována a žádný přestupek tu zjištěn nebyl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here