Promrzlí bezdomovci hledali útočiště v paneláku a prodejnách na Palackého třídě a v Havlíčkově ulici

0
625
Foto: Městská policie Chrudim

V neděli 29. ledna v 9.56 hodin obdrželi strážníci oznámení, že do domu v Rooseveltově ulici vběhl pes, který by mohl někomu ublížit. Šlo o stafordského teriéra, kterého přivolaná hlídka odchytla a převezla do psího útulku v Sečské ulici, kde byl předán do péče přítomné pracovnici.

Kříženec odchycený v ulici Požárníků skončil v útulku

Před 14. hodinou volala na linku 156 místní žena s tím, že odchytla v domě v ulici Požárníků psa. Na místo se dostavila hlídka, která křížence černé barvy převzala a převezla do útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Šest aut parkujících v sídlišti Na Větrníku na chodníku

Po půl třetí odpoledne byli strážníci přivoláni do sídliště Na Větrníku, kde několik automobilů parkovalo na chodníku. Hlídka na šest takto zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Bezdomovec odmítal opustit prodejnu na Palackého třídě

Krátce před 16. hodinou vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde se v supermarketu zdržoval bezdomovec a odmítal opustit prodejnu. Na místě byl ztotožněn místní bezdomovec, který byl zdravotně v pořádku. A protože neměl v úmyslu nic nakupovat, byl z prodejny vykázán.

Nepořádek po bezdomovci před prodejnou v Havlíčkově ulici

V 18.57 hodin požádala o příjezd strážníků ostraha prodejny v Havlíčkově ulici, kde se u vchodu nacházel bezdomovec a dělal tam nepořádek. Šlo o místního muže bez přístřeší nad hlavou, který nejprve nepořádek po sobě uklidil a po vyřešení přestupku proti veřejnému pořádku byl odsud hlídkou vykázán.

Muž bez přístřeší nad hlavou se ohříval v paneláku

Před 21. hodinou byli strážníci přivoláni opět do Havlíčkovy ulice, kde se na chodbě jednoho z panelových domů zdržoval bezdomovec. Hlídka v objektu přistihla muže z Chrudimi, kterého odsud vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here