Komedie Tlustý prase na prknech Divadla Karla Pippicha v Chrudimi

0
874

Divadelní společnost Indigo uvádí v pondělí 27. února v 19 hodin na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi komedii Neila LaButeho Tlustý prase v režii Petra Mikesky.

Je možné, aby se atraktivnímu muži líbila tlustá holka?

O čem komedie bude? Komedie současného amerického dramatika chce nejen pobavit, ale také vyvolávat otázky. Je možné, aby se úspěšnému a atraktivnímu muži líbila holka tlustá jako prase?

Nelehký boj, buďte ale sami sebou

Co když ale vážíte tolik, že se do náruče lásky už nevejdete? Co když žijete ve světě, kde touha po dokonalosti vám vymezila jen malé místo bez slunce? Buď se okamžitě změňte a buďte hubení, tedy krásní, tedy úspěšní a proto i šťastní. Anebo se vydejte do nelehkého boje a buďte sami sebou, i když možná prohrajete. Hrají: Jana Trojanová, Ondřej Rychlý / Michael Vykus, Lilian S. Fischerová, Martin Kraus / Tomáš Novotný.

Foto: Chrudimská beseda
Foto: Chrudimská beseda

Vstupenky jsou k dispozici na několika místech

Vstupenky na divadelní představení lze zakoupiit v předprodeji v pokladně Divadle Karla Pippicha ve všední dny od 14 do 18 hodin nebo na telefonním čísle 603 881 003, dále v Informačním centru Chrudim na Resselově náměstí vždy od osmi do 12 hodin a potom od 12.30 do 16 hodin.

Foto: Chrudimská beseda
Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here