Na kruhové křižovatce u Vestce byla po ránu nalezena sražená srna

0
591
Foto: Pixabay.com

V neděli 26. února po 13. hodině požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR z důvodu vytížení vlastních hlídek, a to při prověření oznámení o krádeži firemního razítka ubytovanému muži z Litoměřic v ubytovně v ulici Na Rozhledně. Okradený muž uvedl, že měl razítko, než zmizelo, uložené na poličce ve svém pokoji. Na jeho pokoj chodí přitom různé návštěvy, proto netušil, kdo by mohl razítko sebrat. Strážníci tedy událost zadokumentovali, provedli šetření a následně veškerý spisový materiál postoupili k vyřízení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Černý pes s kovovým obojkem v Pardubické ulici

Ve 13.41 hodin obdrželi strážníci oznámení, že se v okolí Pardubické ulice volně pohybuje větší pes černé barvy s kovovým obojkem. Přivolaná hlídka následně prověřila ulici i okolí, avšak zvíře nikde nezaregistrovala.

Parkovačka ve Sladkovského ulici a předvolání řidiče

Před 18. hodinou byli strážníci přivoláni do Sladkovského ulice, kde před jedním z domů parkoval automobil na vodorovném dopravním značení žluté barvy. Přivolaná hlídka proto za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

O mrtvé zvíře se postaral člen Mysliveckého sdružení Vestec

V pondělí 27. února v 6.34 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že se poblíž kruhového objezdu nedaleko Vestce nachází ve vozovce sražená srna. Na místo proto vyjela hlídka, která o události informovala příslušného člena Mysliveckého sdružení Vestec, jenž přislíbil, že učiní potřebné kroky k jejímu odklizení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here