Obyvatele ulice Na Ostrově vylekal plazící se had. Na Borzně zase rušila noční klid žena s reproduktorem ve výstřihu

0
868
Užovka červená. Foto: Pixabay.com

V sobotu 3. června po půl desáté dopoledne obdrželi strážníci oznámení o automobilech, které na parkovišti u supermarketu v ulici SNP neoprávněně parkovaly na parkovacích místech vyhrazených pro invalidy. Hlídka zde zaregistrovala jedno takto zaparkované auto, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Strážníci odchytli užovku červenou a odvezli ji s sebou

Přesně v poledne byli strážníci přivoláni do ulice Na Ostrově, kde místní občan zaregistroval na vozovce plazícího se hada oranžovohnědé barvy. Šlo o užovku červenou, kterou hlídka odchytla a dopravila do služebny, kde si ji po telefonické domluvě zvíře převzal do své péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Údajně špatně rozmístěné dopravní značení v Husově ulici

Ve 12.47 hodin kontaktovala strážníky žena, která se domnívala, že je v Husově ulici nesprávně umístěné přenosné dopravní značení. Hlídka provedla kontrolu umístění tohoto značení, avšak žádnou nesrovnalost nezaznamenala.

Reproduktor mezi poprsím ženy dělal na Borzně rámus

Před půlnocí volala na linku 156 místní žena s tím, že na křižovatce na Borzně postává žena, která má mezi poprsím umístěný reproduktor, který hlasitě hraje a ruší tak noční klid. Hlídka po příjezdu na místo ani jinde ženu nenašla.

Hlučná mládež před domem ve Škroupově ulici

V neděli 4. června krátce před půl druhou v noci vyjeli strážníci na základě oznámení do Škroupovy ulice, kde měla před bytovým domem rušit hlučná mládež noční klid. Na místě byl však po příjezdu hlídky klid.

Rušení nočního klidu před barem v Široké ulici

V 03.40 hodin volal strážníkům prostřednictvím tísňové linky místní občan s tím, že před barem v Široké ulici dochází k rušení nočního klidu. Než se hlídka k baru dostavila, zaregistroval operátor městské policie prostřednictvím kamerového systému na místě skupinku lidí, která právě nasedala do vozidla taxislužby a odjížděla. Po příjezdu hlídky zde už byl klid a žádné osoby se tu nenacházely.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here