Řidička nabourala na Resselově náměstí několik laviček a ujela do Břetislavovy ulice

0
759
Foto: Kodl Cr

V neděli 4. června v 10.05 hodin se do služebny strážníků dostavil místní občan, aby jim odevzdal nalezenou peněženku s doklady. Hlídka vzápětí nález uložila do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim, jehož pracovnice o nálezu vyrozumí majitele z Heřmanova Městce.

Hlučná mládež za restaurací v sídlišti Na Rozhledně

Před 14. hodinou informovala strážníky obyvatelka sídliště Na Rozhledně, že se za zdejší restaurací zdržuje mládež, která zde křičí, popíjí alkohol a kouří. Nakonec oznamovatelka uvedla, že by mohlo jít o chovance nedalekého dětského domova. Hlídka na místě zastihla šest dětí, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by pily alkohol, nebo kouřily. Jak uvedly, pouze se tam ukryly před deštěm. Telefonicky pak bylo ověřeno, že nejde o děti z uvedeného zařízení, proto byly děti strážníky poučeny a místo vzápětí opustily.

Parkování na zeleni v ulici Ke Hřišti v Markovicích

Po 17. hodině obdrželi strážníci telefonickou stížnost na parkování automobilu na zeleni v ulici Ke Hřišti v Markovicích. Hlídka proto za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Pokuta za parkování auta na chodníku v ulici Přemysla Otakara

O několik minut později byli strážníci přivoláni do ulice Přemysla Otakara, kde parkoval automobil na chodníku. Tomu pro změnu hlídka uložila blokovou pokutu.

Dopravní nehoda na Resselově náměstí a nabourané lavičky

V 18.23 hodin zaregistroval operátor městské policie hluk v prostoru Resselova náměstí a následně prostřednictvím kamerového systému zahlédl převrácenou lavičku. V té době zároveň obdržel telefonické oznámení, že došlo na Resselově náměstí k dopravní nehodě a dotyčný automobil po nárazu do laviček z místa ujel. Hlídka, která se dostavila na místo, zjistila, že při nárazu došlo k poškození několika laviček. Přítomní občané strážníkům sdělili, že vozidlo po nárazu pokračovalo v jízdě do Břetislavovy ulice a tam zůstalo zaparkované. Strážníci se tedy dostavili k tomuto automobilu, kde setrvali s přítomnou řidičkou do příjezdu přivolané hlídky Policie ČR, která převzala nehodu do své kompetence.

Hlučná parta mladíků na venkovní tělocvičně před letním stadionem

Před půlnocí volal na linku 156 místní muž s tím, že se na venkovní tělocvičně u letního stadionu zdržuje hlučná parta mladíků, která zde ruší noční klid. Během příjezdu strážníků se zde už nikdo ale nenacházel a na místě byl klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here