Žebrající bezdomovci před prodejnou ve Václavské ulici a u Divadla Karla Pippicha

0
1079
Foto: Pixabay.com

V pátek 2. června v osm ráno vyjeli strážníci do ulice Obce Ležáků, kde si pracovník zdejší firmy všiml poraněného mláděte havrana, které nemohlo vzlétnout. Hlídka tedy ptáče přepravila do služebny, kde jej po telefonické domluvě převzal do své péče pracovník záchranné stanice živočichů.

Parkovačka za stání na místě pro invalidy v ulici SNP

V 10.09 hodin byli strážníci přivoláni na parkoviště k supermarketu v ulici SNP, kde měly neoprávněně parkovat některé automobily na místech vyhrazených pro invalidy. Hlídka zde zaregistrovala jedno vozidlo bez patřičného označení, na které umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Žebrající bezdomovec před prodejnou ve Václavské ulici

O několik minut později volal na linku 156 místní občan s tím, že se na parkovišti u supermarketu ve Václavské ulici pohybuje bezdomovec, který žádal po lidech peníze. Hlídka však muže na parkovišti ani v okolí prodejny nezaregistrovala.

Další žebrák byl vykázán od Divadla Karla Pippicha

Po 13. hodině obdrželi strážníci telefonické oznámení o muži, který žebral drobné mince poblíž Divadla Karla Pippicha v ulici Čs. partyzánů. Strážníci proto tohoto muže poučili a následně ho odsud vykázali.

Komplikace při průjezdu ulicí Čs. partyzánů

Ve 14.38 hodin upozornil strážníky řidič autobusu na to, že v ulici Čs. partyzánů parkuje nesprávně osobní automobil, který komplikuje průjezd ostatním řidičům. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitelku tohoto auta, která se vzápětí dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku automobil přeparkovala.

Zaběhnutý pes skončil v psím útulku v Sečské ulici

Asi v 17.30 hodin vyjeli strážníci k obci Medlešice, kde občan zaregistroval volně pobíhajícího psa plemene hannoverský barvíř. Hlídka zvíře odchytla a převezla jej do útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Zadržená mladá zlodějka z Chrudimi se přiznala ke krádeži

Před 19. hodinou byli strážníci přivoláni ostrahou do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. V osobě podezřelé ze spáchání přestupku proti majetku byla zjištěna mladá žena z Chrudimi, která se ke svému jednání doznala. Hlídka jí proto uložila blokovou pokutu.

Pokuta za nesprávné parkování v ulici Čs. partyzánů

Ve 20.08 hodin oznámil prostřednictvím linky 156 obyvatel ulice Čs. partyzánů, že před jeho domem nesprávně parkuje cizí automobil a blokuje výjezd ze dvora. K vozidlu se po chvíli dostavil řidič, kterému hlídka uložila blokovou pokutu. Řidič následně svůj automobil přeparkoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here