Žena se válela opilá na chodníku ve Fibichově ulici už po desáté dopoledne. Jela střízlivět na záchytku

0
581
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 10. června po desáté dopoledne vyjela hlídka strážníků do Fibichovy ulice, kde měla ležet na chodníku opilá žena. Byla v ní vzápětí zjištěna žena z Ústí nad Orlicí, která nebyla schopna samostatné chůze. Strážníci ji tedy převezli k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jejím umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byla poté eskortována a předána personálu stanice.

Rvačka v jednom z domu v sídlišti Na Rozhledně

Před 17. hodinou požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť mělo dojít v jednom z domů v sídlišti Na Rozhledně k fyzickému napadení. Na místo zároveň vyslal i hlídku republikové policie, která byla na místě dříve než strážníci a nakonec jejich asistenci nepotřebovali.

Obyvatelé azylového domu obtěžovali personál benzinky

V 17.44 hodin obdrželi strážníci oznámení o tom, že se v přístřešku u benzinové čerpací stanice v Dašické ulici zdržují pravděpodobně obyvatelé nedalekého azylového domu, kteří nerespektují zákaz kouření. Ještě před příjezdem strážníků obdržela hlídka informaci od personálu benzinky, že odsud uvedené osoby odešly neznámo kam.

Údajný kuřák na dětském hřišti ve Fibichově ulici

O několik minut později byli strážníci přivoláni do Fibichovy ulice, kde někdo na dětském hřišti kouřil cigarety a na místě zůstala spousta nedopalků. Po příjezdu hlídky se však na hřišti žádný kuřák nenacházel.

Chovankyně dětského domova v šortkách na nádraží

Krátce po 19. hodině požádal strážníky znovu o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť bylo zapotřebí prověřit oznámení od občana, že se v ulici Čs. armády mezi nádražím Českých drah a autobusovým nádražím pohybuje dívka v šortkách, která je chovankyní místního dětského domova. Hlídka oznámení prověřila, ale dívku nenašla.

Autobus komplikoval výjezd z domu v Novoměstské ulici

Přesně o půl osmé večer vyjeli strážníci do Novoměstské ulice, kde se nacházel nesprávně zaparkovaný autobus, který zde obyvatelům komplikoval výjezd od domu. Hlídka následně kontaktovala vedení dopravní společnosti, které informovalo zodpovědného řidiče. Ten se dostavil na místo a po vyřešení dopravního přestupku autobus přeparkoval.

Narozeninová oslava v Medlešicích u rybníka rušila noční klid

Ve 22.23 hodin obdrželi strážníci stížnost na rušení nočního klidu hlasitou hudbou u rybníka v Medlešicích. Strážníci následně jednali s odpovědnou osobou, která uvedla, že zde probíhala narozeninová oslava. Hudební produkce byla okamžitě ukončena a na místě byl už klid. Po vyřešení přestupku hlídka odjela.

Obtížný chlapík se nedal vyhodit z bytu majitelky

Přibližně o půl hodiny později byli strážníci přivoláni do sídliště Víta Nejedlého, neboť zde nechtěl dobrovolně opustit byt oznamovatelky její známý, který byl podnapilý. Než ale strážníci přijeli, byl už otrava z bytu pryč.

Muž ležel před půlnocí na chodníku na Borzně

Před půlnocí kontaktovala strážníky prostřednictvím tísňové linky 156 místní žena, která zahlédla na Borzně na chodníku ležícího muže. Hlídka oznámení prověřila, avšak ležícího muže nikde nenašla.

Dva plané výjezdy strážníků na Monaco. Museli nakonec stěžovateli domluvit

V neděli 11. června po jedné v noci požádal o příjezd strážníků muž ze Slatiňan, protože u Monaka mělo docházet k rušení nočního klidu hlasitou hudbou, která vycházela z jedné chaty. Na místo vyjela hlídka, která protiprávní jednání nezaregistrovala, neboť byl v uvedené lokalitě naprostý klid. Po určité době volal oznamovatel se stejným problémem znovu, proto sem strážníci opět přijeli, ale ani tentokrát rušení nočního klidu nezaznamenali. Hlídka proto kontaktovala oznamovatele, aby mu vysvětlila podmínky protiprávního jednání v souvislosti s nočním klidem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here