Dva stafordšírští bulteriéři utekli z bytu v Široké ulici. Strážníci je museli odchytit

0
787
Foto: Pixabay.com

V sobotu 17. června v 16.13 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že ve Škroupově ulici parkuje automobil, jehož řidič porušil dopravní značku zákaz stání a navíc zaparkoval před vjezdem. Během příjezdu strážníků se zde však už žádný automobil nenacházel.

Otevřený byt v Široké ulici nebyl násilně otevřen

Před 19. hodinou požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť v jednom z domů v Široké ulici se na společné chodbě volně pohybovali dva psi, které bylo třeba odchytit. Místní obyvatel hlídce po příjezdu sdělil, že jde o dva stafordšírské bulteriéry, kteří patří jeho sousedům. Protože měli sousedé otevřené dveře od bytu, dostali se psi ven a běhali po chodbě domu. Strážníci tedy oba psy odchytli, a jelikož se uvnitř otevřeného bytu nikdo nenacházel a dveře nenesly žádné známky po násilném vniknutí, uzavřeli je zabouchnutím. Prostřednictvím majitele domu byl zjištěn kontakt na obyvatele uvedeného bytu, které se strážníkům podařilo kontaktovat. Ti se vzápětí dostavili do služebny městské policie, kde své psy převzali a následně v doprovodu strážníků provedli kontrolu bytu, kde neshledali žádné nesrovnalosti.

Čtyřčlenná skupina Romů se hlasitě hádala u benzinky v Dašické ulici

Přibližně o hodinu později byli strážníci přivoláni k čerpací stanici v Dašické ulici, kde se zhruba čtyři hodiny zdržovala skupinka Rómů, která se začala vzájemně dohadovat. Během příjezdu hlídky zde už však nikdo nebyl. Podle personálu benzinky šlo o dva dospělé muže s dvěma dětmi, kteří odsud odešli.

Rušení nočního klidu u slatiňanské sokolovny

Asi ve 22.15 hodin obdrželi strážníci oznámení, že dochází ve Slatiňanech u sokolovny k rušení nočního klidu hlukem zábavné pyrotechniky. Strážníci zde jednali s odpovědnou osobou, která ukončila zábavu ve venkovních prostorech. Po vyřešení přestupku se všichni účastníci přemístili do budovy, aby nikoho nerušili. Na místě byl poté klid.

Bloková pokuta čtyřem mladíkům na Resselově náměstí

Ve 23.40 hodin upozornil telefonicky strážníky místní občan na to, že se na Resselově náměstí nacházejí čtyři mladíci, kteří ruší noční klid. Hlídka s nimi proto vyřešila přestupek blokovou pokutou.

Parta lidí čekajících na vlak budila nad ránem občany

V neděli 18. června před pátou ráno volala na linku 156 místní žena s tím, že na autobusovém nádraží v ulici Čs. armády sedí parta mladých lidí, která se chová hlučně. Po příjezdu strážníků tady byl klid, přestože se zde nacházelo asi deset lidí, kteří uvedli, že čekají na příjezd vlaku. Hlídka tedy osoby vyzvala, aby se přemístily do prostoru nádraží Českých drah a na příjezd vlaku vyčkaly tam. Poté všichni poslechli a odešli na zastávku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here