Žena upozornila na psa přivázaného u restaurace v Topolské ulici, zatímco jeho majitel se uvnitř napájel pivem

0
2190
Foto: Pixabay.com

V pondělí 26. června přesně o půl šesté ráno volala na linku 156 místní žena, že je u restaurace v Topolské ulici uvázaný pes a jeho majitel se uvnitř podniku napájí. Hlídka psa našla uvázaného ve stínu. Měl přitom u sebe misku s čerstvou vodou a granule. Strážníci vyhledali jeho majitele, který uvedl, že si zašel na pivo, ale svého psa venku pravidelně kontroluje a doplňuje mu vodu, což potvrdili i přítomní hosté. Protiprávní jednání nebylo tedy shledáno a strážníci mohli odjet.

Bulhar sedící u vozovky mezi Slatiňany a Lukavicemi

Ve 21.45 hodin obdrželi strážníci oznámení, že na vedlejší komunikaci, která vede mezi obcemi Lukavice a Slatiňany, sedí na okraji vozovky neznámý muž a mohl by ho srazit projíždějící automobil. V tomto muži hlídka zjistila občana Bulharska, který uvedl, že zde odpočívá, neboť se vydal pěšky na Moravu. Strážníci u něho provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní. Hlídka následně cizince poučila a ten pokračoval v cestě.

Chlapík loudil v restauraci drobné na hrací automat

O několik minut později upozornil místní občan telefonicky strážníky na muže, který se pohyboval v restauraci v Havlíčkově ulici, kde od hostů loudil drobné peníze na automat. Z důvodu vytížení hlídky byli na místo vysláni policisté, kteří tohoto muže s bydlištěm v Doudlebech nad Orlicí z restaurace vykázali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here