Do restaurace v Čáslavské ulici dorazila silně opilá žena, která sem přivlekla i své dvě děti

0
983
Foto: Městská policie Chrudim

Ve středu 28. června po půl osmé ráno obdrželi strážníci telefonické oznámení od obyvatele Husovy ulice, že u jejich panelového domu někdo poškodil vstupní dveře. Přivolaná hlídka tedy událost zadokumentovala a následně ji předala k vyřízení přestupkové komisi Městského úřadu Chrudim.

Mrtvá kočka v ulici Svatopluka Čecha

O několik minut později byli strážníci upozorněni na sraženou a uhynulou kočku na vozovce v ulici Svatopluka Čecha. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a dopravila jej do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Zásabovací automobil bránil sanitce ve výjezdu

V 9.42 hodin požádal strážníky o příjezd na Palackého třídu řidič sanitního vozu, kterému znemožnil výjezd z parkovacího místa před zdravotnickým zařízením špatně zaparkovaný automobil. Hlídka tedy po příjezdu na místo kontaktovala řidiče zásobovacího vozidla, který odsud po vyřešení přestupku s automobilem odjel.

Silně zakalená voda v řece Chrudimce v Tovární ulici

Před půl třetí odpoledne upozornil místní občan strážníky na silně zakalenou vodu v řece Chrudimce v Tovární ulici. Strážníci následně zjistili, že je ve Střeleckém parku prováděno čistění koryta řeky bagrem, což způsobilo dočasné znečistění vody blátem.

Strážníci našli u koupaliště auto s otevřeným oknem

Asi v 17.30 hodin zaregistrovali strážníci při pochůzkové činnosti poblíž letního koupaliště zaparkovaný automobil, který měl ponechané otevřené okno a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Lustrací vozidla zjistili majitele, který následně kontaktoval svoji manželku. Ta se po chvíli k auti dostavila, zkontrolovala jej a zajistila.

Silně opilá žena z Orle vzala do hospody i své dvě děti

V 17.59 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že se v restauraci v Čáslavské ulici nachází silně podnapilá žena s dvěma malými dětmi. Strážníci nakonec ženu s dětmi zaregistrovali poblíž uvedeného podniku, kdy opakovaně padala na zem a nebyla schopná chůze. Šlo o ženu z Orle. Provedenou orientační dechovou zkouškou u ní byla naměřena hodnota 3,16 promile alkoholu. V tu dobu se už hlídce přihlásil její druh, který převzal do své péče ženu i děti a společně odešli do nedalekého přechodného bydliště. O události byla neprodleně informována pracovnice Odboru sociálních věcí Městského úřadu Chrudim, která provede potřebná opatření.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here