Strážníci hledali opilce, který ohrožoval sebe i motoristy v Čáslavské ulici

0
610
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 29. června v 9.40 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Obce Ležáků, kde se v zahradě restaurace U Guláška nacházelo opuštěné kotě. Hlídka jej tedy převezla do útulku v Sečské ulici, kde ho převzala do své péče přítomná pracovnice.

Strážníci prověřovali totožnost muže s rozbitou hlavou na Palackého třídě

V 11.15 hodin požádal strážníky o spolupráci operační důstojník Policie ČR, neboť došlo na Palackého třídě k úrazu muže, kterého ošetřovala posádka sanity, a bylo zapotřebí zjistit jeho totožnost. Hlídka zjistila, že jde o místního bezdomovce, který si při pádu na zem poranil hlavu a musel být převezen zdravotníky do nemocnice. Uvedené skutečnosti byly sděleny Policii ČR.

V centru města hrozil kvůli nepojízdnému autu dopravní kolaps

V 11.29 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že při průjezdu okružní křižovatkou Na Bídě zaregistroval nepojízdné vozidlo s technickou závadou, které by mohlo způsobit neprůjezdnost kruhového objezdu a následný dopravní kolaps. Po příjezdu hlídky byl už provoz v křižovatce i v jejím okolí plynulý a vozidlo bylo pryč.

Osobní automobil s otevřeným oknem v Topolské ulici

Ve 12.25 hodin vyjeli strážníci do Topolské ulice, kde místní občan zpozoroval na parkovišti nezajištěný osobní automobil, který měl otevřené jedno z oken a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavila jeho majitelka a okno uzavřela.

Opilec na vozovce v Čáslavské ulici

Ve 22 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o opilém muži, který se měl pohybovat na vozovce v Čáslavské ulici. Před příjezdem hlídky byl konkrétní úsek této ulice prověřen pomocí kamerového systému, avšak operátor žádnou osobu ve vozovce nezaregistroval. Strážníci poté prověřili celou ulici i okolí, ale opilce nikde nespatřili.

Cizí auto bránilo ve výjezdu z garáže ve Fibichově ulici

V pátek 30. června po šesté ráno kontaktoval strážníky prostřednictvím tísňové linky obyvatel Fibichovy ulice, jemuž bránil ve výjezdu z garáže cizí nesprávně zaparkovaný automobil. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavil jeho majitel, který po vyřešení dopravního přestupku vůz přeparkoval.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here