Mladík se při skoku z mostu v Podfortenské ulici zranil. Musel do nemocnice

0
585
Foto: Pixabay.com

V sobotu 1. července v 10.01 hodin obdrželi strážníci oznámení od místního občana, který v Husově ulici zaregistroval otáčející se nákladní automobil, jehož řidič předtím porušil zákazovou dopravní značku. Na místo tedy vyjela hlídka, která kamion dostihla ve Václavské ulici, kde s jeho řidičem dopravní přestupek vyřešila.

Dvouleté dítě bez doprovodu v Poděbradově ulici

Ve 12.37 hodin se na strážníky obrátila prostřednictvím tísňové linky místní žena, neboť se mělo Poděbradovou ulicí pohybovat po chodníku přibližně dvouleté dítě bez doprovodu. Hlídka následně prověřila ulici i její okolí, avšak osamocené malé dítě nikde nezaregistrovala.

Majitel hledal bicykl marně. Byl v depozitu ztrát a nálezů

Před 15. hodinou byli strážníci přivoláni do prodejny v Havlíčkově ulici, kde si zákazník před nějakou dobou ponechal v úschově jízdní kolo s tím, že si jej následujícího dne vyzvedne. Protože si ale tento muž nevyzvedl svůj dopravní prostředek ani v následujícím týdnu, bylo jeho jízdní kolo předáno do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Mladík podcenil v Podfortenské ulici výšku mostu

Pět minut před 17. hodinou upozornila strážníky místní žena na to, že na mostu v Podfortenské ulici postává bosý muž, který vylezl z řeky, a na její dotaz, zda nepotřebuje pomoc, uvedl, že spadl do vody z mostu. Hlídka v něm zjistila obyvatele Luže, který strážníkům uvedl, že z mostu skočil sám, neboť se chtěl pod mostem ukrýt před svojí přítelkyní. Netušil prý ale, že je most tak vysoký. Přestože mladík na sobě neměl viditelné zranění, stěžoval si na bolest hrudníku, proto byla na místo přivolána sanita, jejíž osádka převzala muže do své péče a odvezla jej k vyšetření do nemocnice.

Otravný Slovák ve stanu loutkářů na nábřeží Karla Čapka

V 19.43 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že se na nábřeží Karla Čapka ve stanu, postaveném pro potřeby festivalu Loutkářská Chrudim, nachází podnapilý muž, který tam má rozepři s ostatními hosty poté, co jej napomenuli pro jeho nevhodné chování. Hlídka odsud následně muže ze Slovenska vykázala.

Tísňový signál z restaurace v Havlíčkově ulici

Asi ve 21.45 hodin požádala strážníky o spolupráci operátorka bezpečnostní agentury, která právě obdržela několik tísňových signálů z restaurace v Havlíčkově ulici. Na místo už mezitím vyslala svoji hlídku, ale pro jistotu požádala také o přítomnost strážníků. Po jejich příjezdu byl v uvedeném podniku klid. Personál restaurace uvedl, že použil tísňové tlačítko, aby vyzkoušel jeho funkčnost. Hlídka po tomto zjištění odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here