Městské kino Chrudim promítne americkou komedii Pěkně blbě v rámci „Akce Vary ve vašem kině“

0
525

Ve čtvrtek 13. července ve 20 hodin zprostředkuje Městské kino Chrudim divákům atmosféru letošního filmového festivalu v Karlových Varech a promítne jim v rámci „Akce Vary ve vašem kině“ první film uvedený na tomto festivalu – americkou romantickou komedii pod názvem Pěkně blbě. Předprodej vstupenek je zajištěn v Turistickém informačním centru Chrudim na Resselově náměstí nebo na telefonním čísle 773 993 333 vždy od pondělí do pátku od osmi do 12 hodin a od 12.30 do 17 hodin, dále v Městském kině Chrudim, hodinu hodinu před představením.

Nadějně se rozvíjející vztah naruší záhadná nemoc

O čem film pojednává? Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič Uberu a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na večer stand-up komiků. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka, a i když oba tvrdí opak, brzy je jasné, že nepůjde jen o záležitost na jednu noc. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. Teprve v nemocnici se potkává Kumail s jejími svéráznými rodiči, kteří se přes počáteční nedůvěru s Kumailem postupně sbližují, což generuje řad u zábavných situací.

Skutečný příběh populárního amerického komika

Chytrá romantická komedie z produkce Judda Apatowa (40 let panic, Zbouchnutá) vypráví skutečný příběh populárního amerického komika, který ve filmu hraje sám sebe, a stala se na festivalu Sundance diváckým hitem.

Komedie / romantický / USA / 2017 / 119 min / titulky
Režie: Michael Showalter
Hrají: Holly Hunter, Zoe Kazan, Ray Romano, Kumail Nanjiani, Aidy Bryant, Bo Burnham, Adeel Akhtar

Foto: Chrudimská beseda
Foto: Chrudimská beseda

Kousek festivalové atmosféry v ostatních městech

Akce Vary ve vašem kině si klade za cíl přenést kousek festivalové atmosféry i do ostatních měst po celé České republice a představit v kinech rozmanitost karlovarského programu. Každý rok zástupci labelu KVIFF Distribution pečlivě vybírají výrazné filmy daného ročníku a posílají je bezprostředně po skončení festivalu do všech kin.

Video: Aerofilms
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here