Dva ukradené mobilní telefony na chrudimském koupališti během jediného dne

0
784
Foto: Pixabay.com

V pondělí 10. července v 7.36 hodin přijali strážníci oznámení, že se naproti autobusové zastávce ve Vlčnově nachází žena, která zde hlasitě křičí. Hlídka na místě zjistila, že jde o ženu s trvalým pobytem v Rosicích, která se bránila tvrzením, že nekřičela. Dále uvedla, že jí bylo v Zaječicích odcizeno jízdní kolo v hodnotě 5500 Kč. Vzhledem k výši škody byla krádež kola postoupena Policii ČR.

Strážníci krádež mobilů prozatím zadokumentovali

Po 15. hodině byla strážníkům nahlášena krádež mobilního telefonu, který byl odcizen na chrudimském koupališti. Na místě bylo zjištěno, že nebyl odcizen jeden, nýbrž hned dva mobilní telefony. Celá věc byla zadokumentována a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Dvě parkovačky za špatné parkování v Průmyslové ulici

O chvíli později řešili strážníci oznámení o špatném parkování v Průmyslové ulici. Na místě byla nalezena dvě špatně parkující vozidla, na která byly vzápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Odcizené akumulátorové nůžky v ulici U Vodárny

Další krádež řešili strážníci po 17. hodině. Tentokrát byly odcizeny akumulátorové nůžky na stříhání živého plotu. K odcizení přitom došlo v ulici U Vodárny. I tento případ byl zadokumentován a stejně jako v případě předešlé krádeže bude další postup odvislý od výsledků provedených šetření.

Poházené kartony a lahve po bezdomovcích v Městském parku

V 17.16 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že jsou v Městském parku poházené kusy kartonů a několik lahví, které tu zůstaly po bezdomovcích. Strážníci zde nepořádek skutečně nalezli, bezdomovci se tu však už nenacházeli. Prostřednictvím Technických služeb Chrudim byl následně zajištěn úklid nepořádku.

Podezřelé časné pálení u cyklostezky v Medlešicích

V úterý 11. července v 05.47 hodin přijali strážníci oznámení o podezřelém pálení v jedné z chatek u cyklostezky v Medlešicích. Hlídka provedla kontrolu uvedené lokality, žádný kouř ale nezaregistrovala. Hlídka se proto pokusila telefonicky kontaktovat oznamovatelku, ta však telefon nezvedala. Žádné přestupkové jednání tedy zjištěno nebylo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here