Městské kino Chrudim uvede erotikou prosycený thriller Dvojitý milenec

0
603

Ve pátek 14. července ve 20 hodin zprostředkuje Městské kino Chrudim divákům atmosféru letošního filmového festivalu v Karlových Varech a promítne jim v rámci „Akce Vary ve vašem kině“ další film uvedený na tomto festivalu – tentokrát francouzský thriller pod názvem Dvojitý milenec. Předprodej vstupenek je zajištěn v Turistickém informačním centru Chrudim na Resselově náměstí nebo na telefonním čísle 773 993 333 vždy od pondělí do pátku od osmi do 12 hodin a od 12.30 do 17 hodin, dále v Městském kině Chrudim, hodinu před představením.

Mladá žena se sklony k depresím se zamiluje

O čem film pojednává? Chloé, mladá křehká žena se sklony k depresím, začne docházet na psychoterapii a bezhlavě se zamiluje do svého psychologa Paula. Poté, co se milenci sestěhují, začne Chloé zjišťovat, že v Paulově minulosti něco nehraje, až objeví existenci jeho jednovaječného dvojčete. Proč Paul přede všemi skrývá, že má bratra? Jaké dávné tajemství je spojuje a rozděluje? A jde skutečně o dvojče, nebo jen o promyšlenou lež, kterou se Paul snaží zakrýt druhý život svého temnějšího já? Erotikou prosycený thriller z tvůrčí dílny zkušeného francouzského režiséra Françoise Ozona je promyšlenou filmařskou poctou legendárním snímkům jako Rosemary má děťátko, Příliš dokonalá podoba nebo Základní instinkt.

Drama / thriller / Francie / 2017 / 107 min / titulky
Režie: François Ozon
Hrají: Marine Vacth, Jérémie Renier, Jacqueline Bisset, Myriam Boyer, Dominique Reymond

Foto: Chrudimská beseda
Foto: Chrudimská beseda

Kousek festivalové atmosféry v ostatních městech

Akce Vary ve vašem kině si klade za cíl přenést kousek festivalové atmosféry i do ostatních měst po celé České republice a představit v kinech rozmanitost karlovarského programu. Každý rok zástupci labelu KVIFF Distribution pečlivě vybírají výrazné filmy daného ročníku a posílají je bezprostředně po skončení festivalu do všech kin.

Video: Aerofilms
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here