Uklizeč chrudimského supermarketu byl vykázán z pracovní směny. Nadýchal takřka půldruhého promile alkoholu

0
578
Foto: Pixabay.com

V neděli 9. července v 9.12 hodin byli strážníci přivoláni do ulice SNP, kde parkoval za autobusovou zastávkou automobil na zeleni. Majitele tohoto auta se hlídce nepodařilo kontaktovat, proto byla za jeho stěrač umístěna výzva pro nepřítomného řidiče, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Opilý zaměstnanec úklidové firmy rozporoval dechovou zkoušku

Krátce před 19. hodinou obdrželi strážníci oznámení od pracovnice úklidové firmy v supermarketu v ulici SNP, že právě provedla u svého podřízeného orientační dechovou zkoušku na alkohol, jejíž výsledek dotyčný rozporoval a požádal o příjezd strážníků. Jelikož tento zaměstnanec vykonával činnost, při které mohl ohrozit život, zdraví nebo majetek, byla u něho na žádost jeho nadřízené provedena orientační dechová zkouška na alkohol, při které mu byla naměřena hodnota 1,41 promile alkoholu. Poté byl z pracovní směny vykázán. Celá událost byla zadokumentována a bude postoupena k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Nález opuštěného kola a psa v lesíku v sídlišti U Stadionu

Přibližně o hodinu později volala na linku 156 místní žena s tím, že u lesíka nedaleko sídliště U Stadionu nalezla opuštěné jízdní kolo a psa. Oznamovatelka hlídku zavedla k bicyklu. Ke psovi uvedla, že už si ho odvedl jeho majitel. Strážníci jízdní kolo následně dopravili do služebny a poté jej předali do depozitu Oddělení ztát a nálezů MěÚ Chrudim.

Automobil parkující na zeleni v Jabloňové ulici

Asi ve 20.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Jabloňové ulice, kde parkovaly automobily na zeleni. Hlídka zde našla jedno takto zaparkované vozidlo, jehož řidič byl poblíž a vykládal věci. Po vyřešení přestupku automobil přeparkoval.

Den stará parkovačka v ulici SNP

V pondělí 10. července v 6.21 hodin byli strážníci přivoláni do ulice SNP, kde parkovalo vozidlo na zeleni. Po příjezdu vyšlo najevo, že jde o automobil, za jehož stěrač byla výzva pro nepřítomného řidiče umístěna už v předchozím dni. Po tomto zjištění strážníci odjeli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here