Naříkání ženy v paneláku Na Větrníku vystrašilo sousedku. Přivolala proto strážníky

0
707
Foto: Pixabay.com

Ve středu 12. července v 8.44 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení od místní ženy, že v ulici Čs. partyzánů parkuje automobil s otevřenými dveřmi a v jeho okolí se nikdo nenachází. Lustrací auta ještě před příjezdem hlídky na místo se podařilo zjistit jeho majitelku, která následně telefonicky uvedla, že se už nachází u zaparkovaného automobilu, a protože se z něho nic neztratilo, nebude přítomnost strážníků není zapotřebí.

Uhynulá kočka ve vozovce na Masarykově náměstí

Před 14. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Masarykovo náměstí, kde na vozovce ležela uhynulá kočka. Hlídka zvíře vyzvedla a převezla jej k odborné likvidaci do Veterinární kliniky Na Valech.

Pálení listí v zahrádkářské kolonii Na Rozhledně

V 15.59 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že někdo ze zahrádkářů pálí v zahrádkářské kolonii Na Rozhledně listí. Hlídka tedy kolonii prověřila, avšak zmíněné pálení listí nikde nezaregistrovala.

Nález použitých injekčních stříkaček před supermarketem

Krátce po 18. hodině byli strážníci přivoláni k supermarketu v ulici SNP, kde na parkovišti děvčata nalezla odhozené použité injekční stříkačky. Hlídka je tedy uložila do speciálního boxu a poté je převezla k odborné likvidaci.

I přes opakované zvonění nikdo strážníkům neotevřel

Ve 20.07 hodin kontaktovala strážníky obyvatelka panelového domu v sídlišti Na Větrníku s tím, že zaregistrovala z některého bytu v jejich domě naříkání ženy. Po příjezdu oznamovatelka označila strážníkům konkrétní balkón, odkud pravděpodobně ženu slyšela. Protože bylo na místě ticho, hlídka opakovaně zvonila u dveří bytu, avšak nikdo neotevřel. Poté strážníci kontaktovali obyvatele okolních bytů, ti však žádné sténání v domě neslyšeli. Poté odsud hlídka odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here