Ve Filištínské ulici vyrazil velký pes okno a vyskočil z domu. U Tesca zase ohrožoval motoristy německý ovčák

0
874
Foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 13. července ve 13.11 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že byl ve Filištínské ulici svědkem toho, jak velký černý pes vyrazil okenní tabulku a vyskočil z okna domu na ulici. Po příjezdu hlídky na místo byl už pes zavřený zpátky v domě. Jeho majitelka uvedla, že se pes chová v posledních dnech zvláštně a neví, čemu to má přisuzovat. Hlídka zjistila, že k útěku psa z domu došlo skutečně výše popsaným způsobem.

Porucha signalizace u medlešického železničního přejezdu

V 15 hodin přijali strážníci oznámení o poruše signalizace u železničního přejezdu v Medlešicích. Operační pracovník strážníků proto vyrozuměl o události výpravčího Českých drah z chrudimského nádraží, který slíbil zjednání nápravy.

Německý ovčák málem způsobil u Tesca nehodu

Na další oznámení o volně pobíhajícím psovi vyjížděla hlídka strážníků krátce před 17.30 hodin. Tentokrát se měl pes vyskytovat v okolí kruhové křižovatky u obchodního domu Tesco. Jak oznamovatelka uvedla, šlo o německého ovčáka, který svým pohybem málem způsobil dopravní nehodu. Hlídka tedy provedla kontrolu uvedené lokality a psa skutečně našla. Vzhledem k jeho plachosti se ho však nepodařilo odchytit a pes utekl neznámo kam.

Špatné parkování v Tyršově ulici ve Slatiňanech

Po 21. hodině vyjížděli strážníci do Slatiňan, kde místní občan avizoval špatné parkování vozidla v Tyršově ulici. Hlídka vozidlo nalezla a prostřednictvím lustrace zjistila jeho majitelku, která se dostavila na místo a vozidlo přeparkovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here