Ostrou hádku sousedek v Sobětuchách bude řešit přestupková komise

0
894
Foto: Dollarphotoclub.com

V pátek 14. července v 8.09 hodin volal pracovník ostrahy obchodního domu Tesco s tím, že se na parkovišti pohybuje bezdomovec a obtěžuje zákazníky. Hlídka zjistila, že jde o bezdomovce s trvalým pobytem ve Skutči, který po projednání věci z místa odešel.

Asistence strážníků při ošetřování zraněného cyklisty

Po desáté dopoledne vyjížděla hlídka strážníků na žádost pracovníka Rychlé záchranné služby do Slatiňan, kde posádka sanity ošetřovala zraněného muže, který měl při sobě jízdní kolo, které bylo zapotřebí zajistit. Hlídka vyrozuměla matku zraněného muže, které bylo jízdní kolo následně předáno.

Stížnost na nedovolené parkování před Muzeem

V 11.02 hodin přijali strážníci stížnost na špatné parkování před Regionálním muzeem v Chrudimi. Hlídka zde vyřešila stížnost jedním napomenutím. Zbylá vozidla patřila firmám provádějícím opravy budovy Muzea.

Povalující se bezdomovci v Městském parku

O necelých dvacet minut později vyjížděli strážníci do Městského parku, kde měli podle oznamovatelky ležet na trávníku bezdomovci. Hlídka zde nalezla celkem tři osoby, které z místa následně odešly.

Do sporu sousedek byl zatažen i přítomný svědek

Po 17. hodině řešili strážníci sousedské neshody v obci Sobětuchy. Jak oznamovatelka uvedla, její sousedka, která se na místě už nenacházela, jí vulgárně nadávala. S oběma ženami a mužem, který měl být incidentu přítomen, budou proto sepsány zápisy o podaném vysvětlení a celý případ bude následně postoupen k dořešení přestupkové komisi.

Rušení nočního klidu z resturace v ulici Dr. Peška

Ve 23.18 hodin oznámila žena na linku 156, že dochází v ulici Dr. Peška k rušení nočního klidu, a to hlukem z místní restaurace. Hlídka zjistila, že byly v restauraci otevřené dveře a byla slyšet hudba z rádia. Obsluha po upozornění rádio vypnula a na místě byl už klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here