Žena nechala ze svého bytu v ulici Strojařů vykázat pozdě večer přítele. Asistovali jí přitom strážníci

0
720
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 15. července v 8.53 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že ve Václavské ulici leží na vozovce přejetá kočka. Strážníci uhynulou kočku umístili do přepravního pytle a následně ji převezli do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Otevření zabouchnutých dveří v Senior residenci

V 9.44 hodin požádala pracovnice Senior residence strážníky o spolupráci při otevření dveří u jednoho z klientů. Jak uvedla, u dveří se zřejmě porouchal zámek a nešlo je otevřít. Po příjezdu hlídky se strážníkům podařilo dveře otevřít bez použití jakékoli techniky.

Nález platební karty v bankomatu na Resselově náměstí

V 11.40 hodin se dostavila do služebny strážníků žena, aby jim předala platební kartu, kterou nalezla v bankomatu na Resselově náměstí. Hlídce se šetřením podařilo zjistit kontakt na majitelku karty. Ta se následně dostavila a kartu si převzala.

Dvě parkovačky za špatné parkování v ulici Obce Ležáků

Prověřit oznámení o špatném parkování v ulici Obce Ležáků vyjížděli strážníci zhruba ve 12.30 hodin. Jak oznamovatel uvedl, měla zde stát vozidla na veřejné zeleni. Strážníci zde zaregistrovali celkem dvě takto parkující auta, na která vzápětí umístili výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolali k projednání dopravního přestupku.

Nezajištěný zavazadlový prostor auta v Poděbradově ulici

Ve 13.43 hodin upozornil místní občan na lince 156, že v Poděbradově ulici stojí vozidlo značky Citroën, u něhož je otevřen zavazadlový prostor. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila majitele auta, kterého kontaktovala, aby se dostavil na místo. Po prohlídce vozidla uvedl, že je vše v pořádku a nic mu nebylo odcizeno. Následně automobil zajistil.

Parkovačka za stání na vyhrazeném místě v sídlišti Na Šancích

Okolo 16. hodiny řešili strážníci neoprávněné stání vozidla na vyhrazeném místě v sídlišti Na Šancích. Oznámení bylo nakonec vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Rozlitá nafta na křižovatce u obchodního domu Tesco

V 17.28 hodin volal místní občan s tím, že je u kruhové křižovatky poblíž obchodního domu Tesco kluzká vozovka. Strážníci na místě zjistili, že zde došlo k úniku menšího množství nafty. Na místo byla proto přivolána jednotka profesionálních hasičů, která zde zajistila úklid vozovky.

Přítel odmítal opustit večer byt své přítelkyně

Ve 22.28 hodin požádala o příjezd strážníků žena z ulice Strojařů, která uvedla, že má problém se svým přítelem, který nechce opustit byt. V bytě nemá přitom trvalé bydliště. Muž si poté za přítomnosti hlídky převzal své osobní věci, ženě vrátil klíče a byt opustil.

Rušení nočního klidu hlasitou hudbou v Revoluční ulici

Oznámení o rušení nočního klidu vyjížděla prověřit hlídka strážníků v neděli 16. července po půl druhé v noci do Revoluční ulice, kde se měla z jednoho bytu ozývat hlasitá hudba. Hlídka zde jednala s nájemnicí uvedeného bytu. Ta uvedla, že měla návštěvu a nechala rádio puštěné více nahlas. Za své jednání se omluvila a rádio hned ztišila. Opakovanými kontrolami nebyla již hlasitá hudba v ulici zaznamenána.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here