Překvapivý nález pohozených bankovek na Resselově náměstí

0
949
Foto: Pixabay.com

V sobotu 22. července dopoledne nalezli strážníci během obchůzkové činnosti na Resselově náměstí na zemi ležící bankovky. Hlídka nález zadokumentovala a bankovky následně uložila do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Otravný bezdomovec před Penny Marketem v ulici Obce Ležáků

V 8.32 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že se před prodejnou Penny Market v ulici Obce Ležáků nachází bezdomovec, který zde obtěžuje kolemjdoucí. Hlídka zjistila, že se šlo o místního bezdomovce, který během příjezdu strážníků z místa odcházel. Žádné přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Vytékající voda z ucpaného kanálu ve Slatiňanech

Před 14. hodinou se na strážníky obrátila žena ze Slatiňan, která uvedla, že z kanálu před jejím domem vytéká voda, která zasahuje až ke dveřím jejího domu. Hlídka na místě zjistila, že je kanál ucpaný, a vyrozuměla o tom středisko poruch Vodárenské společnosti Chrudim.

V Michalském parku spadla ze stromu velká větev

V 16.50 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že v Michalském parku spadla ze stromu velká větev. Hlídka o události vyrozuměla odpovědnou pracovnici Městského úřadu Chrudim, která zajistí likvidaci spadlé větve v nejbližších dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here