Žena si stěžovala na hlasitou večerní produkci Muzea loutkářských kultur

0
582
Foto: Roman Zahrádka

V pátek 21. července ve 12.22 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že na autobusové zastávce v Topolské ulici sedí opilá žena, která křičí na kolemjdoucí. Hlídka provedla tedy kontrolu zastávky i blízkého okolí, avšak ženu odpovídající popisu nenalezla.

Hlasitá hudební produkce z Muzea loutkářských kultur

Ve 21.08 hodin přijali strážníci oznámení o hlasité hudební produkci, která se měla ozývat z Muzea loutkářských kultur. Přestože nešlo s ohledem na uvedenou hodinu o rušení nočního klidu, provedla přivolaná hlídka kontrolu a zjistila, že jde o povolenou produkci, jejíž konec je stanoven na 22. hodinu. Pořadatelé však strážníkům uvedli, že zahrají dvě poslední písně a produkci ukončí. Oznamovatelka o tom byla následně vyrozuměna.

Muž uhodil přítelkyni. Bude se tím zabývat přestupková komise

Fyzické napadení ženy jejím přítelem řešili strážníci po 22. hodině. Jak oba shodně uvedli, došlo mezi nimi ke slovní rozepři, při které následně muž uhodil svoji přítelkyni. S oběma přítomnými byl sepsán zápis o podaném vysvětlení a případ bude předán k dořešení přestupkové komisi MěÚ Chrudim.

Rušení nočního klidu v zahrádkářské kolonii u Ploché dráhy

V sobotu 22. července v 01.30 hodin prověřovali strážníci oznámení o rušení nočního klidu, k němuž mělo docházet v zahrádkářské kolonii u Ploché dráhy. Po příjezdu hlídky byl ale na místě klid a žádný hluk zde nebyl zaznamenán.

Pokřikující muž před barem v Havlíčkově ulici rušil spánek spoluobčanů

Další oznámení týkající se rušení nočního klidu přijal operační pracovník městské policie v 03.09 hodin. Tentokrát měli být rušeni obyvatelé Havlíčkovy ulice provozem místního baru. Po příjezdu hlídky byl už ale na místě klid. Podle svědků měl před barem pokřikovat neznámý muž, který mezitím už odešel pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here