V Soukenické ulici byla napadena obsluha kavárny. Opilý host se tu důrazně domáhal alkoholu

0
856
Foto: Pixabay.com

V pondělí 24. července krátce před osmou ráno obdrželi strážníci telefonické oznámení od místního občana, který na Tyršově náměstí zaregistroval unikající palivo ze zaparkovaného auta. Strážníci sem proto přivolali hasiče, kteří uniklou naftu zlikvidovali. Následně vyšlo najevo, že palivovou nádrž uvedeného automobilu někdo úmyslně narušil, aby mohl ukrást pohonné hmoty. Vyšetřování případu se proto ujala Policie ČR v Chrudimi.

Parkovačka za stání v zákazu vjezdu ve Fibichově ulici

O několik minut později vyjeli strážníci na základě telefonického upozornění do Fibichovy ulice, kde se nacházel v zákazu vjezdu zaparkovaný automobil. Hlídka proto za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Host kavárny se dožadoval alkoholu. Byla z toho mela

Ve 20.35 hodin požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, a to z důvodu vytížení vlastních hlídek, neboť bylo třeba prověřit oznámení, že došlo v kavárně v Soukenické ulici k napadení obsluhy jedním z hostů. Po příjezdu obdržela hlídka od personálu informaci, že se do jejich podniku dostavil podnapilý muž, který se dožadoval podání alkoholu. To obsluha odmítla a následně došlo ke slovní rozepři. Poté host z kavárny odešel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here