Rozlícený muž vykopl dveře u domu své přítelkyně ve Filištínské ulici. V noci ho zatkla policie

0
774
Foto: Pixabay.com

Ve středu 26. července ve 12.33. hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v ulici SNP parkuje za Family centrem nákladní vozidlo v zákazu vjezdu. Přivolaná hlídka provedla tedy kontrolu místa, ale žádný kamion tady nenašla.

Zraněná poštolka před kostelem na Resselově náměstí

V 17.33 hodin přijali strážníci oznámení, že leží na Resselově náměstí poblíž kostela na chodníku pták, zřejmě poštolka. Hlídka následně zjistila, že jde skutečně o mládě poštolky, které bylo převezeno do služebnu městské policie, kde si ho převzal pracovník Záchranné stanice zvířat Pasíčka.

Muž zadržoval u sebe proti vůli ženy z Chrudimi její mobil

Okolo 21. hodiny se dostavila do služebny strážníků žena z Chrudimi, která uvedla, že má problém se svým přítelem, protože jí prý neoprávněně zadržuje mobilní telefon, který si u něho zapomněla, a odmítá s ní komunikovat. Strážníci tedy přítele ženy, bydlícího v Červeném Újezdu u Kladna, kontaktovali. Ten jim řekl, že přítelkyni nabídl předání telefonu 1. srpna, kdy se bude pohybovat v okolí Chrudimě. To ale žena podle jeho slov odmítla. Muž nakonec sdělil, že celý případ uzavře tím, že telefon předá nejbližšímu Obvodnímu oddělení Policie ČR v místě svého bydliště. Žena byla s tímto postupem srozuměna a souhlasila s ním.

Noční incident mezi mužem a ženou ve Filištínské ulici

Krátce po půlnoci vyjížděla hlídka strážníků do Filištínské ulice, kde se měl do bytu své přítelkyně dobývat muž, a to tak, že se pokoušel vykopnout vchodové dveře. Jak oznamovatelka uvedla, Policie ČR zde opakovaně zasahovala už předchozí den. Na místo se neprodleně dostavila hlídka strážníků, která zjistila, že dotyčný vchodové dveře skutečně vykopl, čímž došlo nejen k jejich poškození, ale i ke zničení zárubní. Dále bylo zjištěno, že muž před příjezdem hlídky z místa utekl neznámo kam. Vzhledem k charakteru události byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která převzala celou záležitost do své kompetence. Strážníci v následujících hodinách prováděli kontrolu v ulicích města i restauracích a muže hledali. Po druhé v noci byli úspěšní, neboť jej nalezli schovaného nedaleko místa incidentu. Následně byl předán republikové policii.

Poškození vybavení baru v Havlíčkově ulici

Ve čtvrtek 27. července před čtvrtou ráno spolupracovali strážníci s hlídkou Policie ČR při oznámení o poškození baru v Havlíčkově ulici. Jak oznamovatel uvedl, došlo zde k poničení sádrokartonové příčky a WC. Vzhledem k výši způsobené škody převzala celou věc do své kompetence Policie ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here