Projíždějící nadměrný náklad poničil kruhovou křižovatku Na Bídě. Nehodu vyšetřuje policie

0
1796
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 27. července v 10.14 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že mu v ulici Čs. partyzánů před vjezdem parkuje vozidlo. Hlídka zjistila, že jde o vozidlo značky Peugeot, avšak na počátku řešení tohoto přestupku byli strážníci operačním pracovníkem odvoláni k okamžitému zákroku na Masarykově náměstí, kde pomalou rychlostí projíždělo nákladní vozidlo přepravující nadměrný náklad. Tento automobil přitom během průjezdu kruhovou křižovatkou Na Bídě poničil několik obrubníků tvořících vnitřní část kruhové křižovatky. Hlídka proto nákladní vozidlo zastavila na Masarykově náměstí, odkud ho z důvodu zajištění průjezdnosti komunikace navedla do Průmyslové ulice, kam byla následně přivolána hlídka Policie ČR, která věc převzala do své kompetence. Řidič nákladního auta i řidiči doprovodných vozidel uvedli, že z místa nehody odjeli proto, aby neblokovali dopravu v křižovatce. Jak dodali, chtěli prý vozidla odstavit na nejbližším možném místě a poškození kruhové křižovatky nahlásit. Z Průmyslové ulice se potom strážníci vrátili k dořešení původního oznámení do ulice Čs. partyzánů, kde zjistili, že už se tu vozidlo blokující vjezd nenachází.

Mladík z Topolské ulice měl strach z opilého otce

V 19.02 hodin se na strážníky obrátil mladík z Topolské ulice, který sdělil, že před domem stojí jeho otec, který je opilý a on má strach, že bude otcem napaden. Hlídka tedy muže nalezla, ten však orientoval a hlídce uvedl, že si chtěl z bytu pouze vzít osobní věci. Za přítomnosti hlídky si je potom z bytu vzal a odešel.

Chlapík měl v sídlišti Na Větrníku napadnout před domem ženu

Asi ve 21.30 hodin vyjížděli strážníci do sídliště Na Větrníku, kde měl u domu čp. 1248 nějaký muž napadat ženu. Hlídka provedla kontrolu místa, avšak žádné osoby ani konflikt zde nezaznamenala.

Podivné zvuky z parkoviště na Moravově zahradě

Ve 23.30 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že jsou z parkoviště na Moravově zahradě slyšet zvuky, jako by někdo sundával kola z auta. Strážníci proto provedli kontrolu zaparkovaných vozidel, avšak všechna byla v pořádku a na parkovišti se nikdo nenacházel.

Nocležník pod balkónem bytovky na Palackého třídě

O pár minut později vyjížděli strážníci na Palackého třídu, kde spal pod balkonem domu čp. 89 muž, kolem kterého byl nepořádek. Hlídka zjistila, že jde o muže s trvalým pobytem v Chrudimi, který se orientoval a byl bez zjevných zranění. Nepořádek po sobě musel nejprve uklidit a potom mohl odejít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here