Parta výrostků chtěla vyprovokovat v Široké ulici rvačku

0
958
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 29. července po osmé ráno se na strážníky obrátila mladá žena, které byl předešlého večera v baru v Havlíčkově ulici odcizen její mobilní telefon. Hlídka proto událost zadokumentovala, provedla šetření a následně věc postoupila k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Strážníci odchytili ve Václavské ulici psa a předali ho majiteli

Ve 14.14 hodin byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde se volně pohyboval pes menšího vzrůstu. Hlídka jej tedy odchytila a následně vydala jeho majiteli. Po vyřešení přestupku strážníci odjeli.

V Široké ulici se schylovalo za bílého dne ke rvačce

Krátce po půl čtvrté odpoledne volal na linku 156 místní občan s tím, že se poblíž konkrétní prodejny v Široké ulici schyluje ke rvačce. Na místě strážníci zastihli místního obyvatele, který uvedl, že na chodbě jejich domu na něj pokřikovali neznámí mladíci, kteří se snažili vyvolat fyzický konflikt. Když za nimi vyběhl, tak utekli neznámo kam. Hlídka poté prověřila okolí, avšak mladé muže nikde nezaregistrovala.

Otevřený automobil bez dozoru v sídlišti U Stadionu

Minutu po 20. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde místní občan zaregistroval zaparkovaný automobil, který měl otevřené dveře a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Hlídka oznámení na místě prověřila a poté kontaktovala manžela majitelky automobilu, který jej následně zajistil.

Dva zadržení zloději v supermarketu v ulici SNP

Asi ve 21.30 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení, že došlo v supermarketu v ulici SNP ke krádeži zboží. V prodejně se nacházela podezřelá dvojice místních mužů, která se pokusila pronést zboží za pokladní bez zaplacení. Jelikož během šetření události vyšlo najevo, že jeden z mužů byl v posledních třech letech pravomocně odsouzen za majetkový trestný čin, byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která záležitost převzala do své kompetence.

Ležící muž z Trojovic v Rooseveltově ulici

V neděli 30. července krátce po jedné v noci upozornil místní občan strážníky na to, že v Rooseveltově ulici leží na chodníku muž. Hlídka v něm zjistila obyvatele Trojovic, který nebyl nijak zraněn a orientoval se. Následně proto muž z místa sám odešel.

Nebezpečný chodec na silnici v ulici Obce Ležáků

Asi v 02.15 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Obce Ležáků, kde se v silnici nebezpečně pohyboval chodec, který směřoval do Slatiňan. Hlídka prověřila uvedenou ulici i okolí, ale muže nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here