Mládež z Revoluční ulice obtěžuje obyvatele panelových domů ve Fibichově ulici

0
870
Foto: Pixabay.com

V pondělí 31. července před devátou ráno volal na linku 156 obyvatel Palackého třídy s tím, že na své zahradě zaregistroval kosa s poraněným křídlem. Dodal, že sám již telefonicky kontaktoval Záchrannou stanici živočichů a zvířat Pasíčka, kde se domluvil s jejím pracovníkem, že přivolá strážníky, kteří zraněné zvíře převezou do služebny městské policie, kde si jej následně převezme do péče. Hlídka tak učinila a zraněný kos putoval do záchranné stanice.

Mládež z Revoluční ulice u paneláků ve Fibichově ulici

Ve 12.33 hodin upozornila strážníky místní žena na to, že se ve Fibichově ulici pomalu schází mládež z Revoluční ulice. V době oznámení se zde prý nacházela skupinka asi dvaceti mladých lidí, kteří poslouchali hlasitou hudbu z mobilního telefonu, což rušilo zdejší obyvatele, a někteří z nich dokonce močili u domu. Na místo se dostavila hlídka, která prověřila uvedenou lokalitu, ale nikdo se tu nenacházel a na místě byl klid. Další nepravidelné kontroly strážníků během dne už nic takového v této lokalitě nepotvrdily.

„Ukradené“ věci byly nalezeny u restaurace plovárny

Po 17. hodině požádala o příjezd strážníků návštěvnice plovárny ve Slatiňanech, neboť byla okradena. Žena strážníkům uvedla, že v době, kdy plavala v bazénu, jí někdo z batohu ponechaného na dece odcizil peněženku s doklady, finanční hotovostí a platební kartou. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR. Před jejím příjezdem se však peněženka i s veškerým obsahem našla u stánku s občerstvením, takže k protiprávnímu jednání v tomto případě nedošlo.

Zápach v Jiráskově ulici přicházející od Markovic

Ve 21.54 hodin vyjeli strážníci do Jiráskovy ulice, neboť zdejší obyvatel cítil z terasy svého domu zápach, který mělo způsobit pálení plastů či gumy a který se šířil ve směru od Markovic. Hlídka prověřila celou lokalitu včetně Markovic a Ploché dráhy, avšak pálení plastů ani typický zápach nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here