Jiskra Domažlice – MFK Chrudim 2 : 0 (2 : 0) – 2. kolo Poháru FAČR – MOL Cup

0
1269

Fotbalisté MFK Chrudim skončili svoje účinkování už v 2. kole Poháru FAČR – MOL Cupu, když prohráli v sobotu 5. srpna na hřiští Jiskry Domažlice 0 : 2.

V Mol Cupu končíme

Jiskra Domažlice – MFK Chrudim 2:0 (2:0)

Branky: 15 Hejda, 16 Hrubý

Karty: 61 Kopecký (CHR)

Rozhodčí: Štěrba V. – Štěrba M., Nehasil

Diváci: 198

Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Hájovský, Bauer (72. Teršl), Mlynařík, Braun, Hrubý (52. Chocholoušek), Mužík, Došlý, Kropáček (82. Buršík), Hejda. Náhradníci: Švihořík – Teršl, Boček, Buršík, Chocholoušek, Roubal

MFK Chrudim: Mrázek – Stránský (46. Mastík), Dostálek (64. Vavrouš), Kučera, Langr, Ptáček (75. Vašulín), Drahoš, Řezníček, Kesner, Krčál, Kopecký. Náhradníci: Zima – Vavrouš, Vašulín, Mastík, Vodrážka

Ve druhém kole Mol Cupu zajížděli hráči MFK do Domažlic. Domácí utkání rozhodli během dvou minut v 15. a 16. minutě. Střelecky se prosadili, Hejda a Hrubý. Chrudimským se na slepené branky nepodařilo gólově odpovědět, a tak do třetího kola Mol Cupu postupují domácí Domažlice.

Začátek utkání byl ze strany chrudimských aktivnější a do 13 minuty nepustili soupeře na svou polovinu. Několik střel a nebezpečných situací si hráči MFK vytvořili, ale bez efektu. První atak domácích na branku chrudimských zadáci MFK odvrátili. Druhý atak v 15 minutě po chybě v defenzivě, byl však již úspěšný a domácí se díky trefě Hejdy mohli radovat z vedení 1:0. V 16 minutě přišel pro chrudimské šok, když si na dlouhý přetažený centr z levé strany naběhl Hrubý a křižnou ranou z voleje nedal brankáři Mrázkovi sebemenší šanci reagovat 2:0. Po dvou slepených gólech převzali iniciativu na deset minut domácí, ale druhou polovinu poločasu již měli zase více ze hry hosté. Dva trestňáky Kopeckého se neujaly. Nejprve dobře zasáhl brankář Brych, když vyrazil střelu na roh a podruhé mířil chrudimský exekutor jen do boční sítě. Hlavička Kučery, která mířila do branky, vyhlavičkoval obránce domácích z brankové čáry nad branku. Poločas tak skončil dvoubrankovým vedením Domažlic 2:0. Druhý poločas hosté dobývali branku domácích, ale nedařilo se jim ve finální části. Několik nebezpečných akcí stačili domácí zastavit. Domažličtí se soustředili na držení náskoku a do ofenzivy se příliš nepouštěli. Přesto se dostali dvakrát na dostřel Mrázkovi svatyně, ale první pokus mířil nad a druhý pokus chrudimský brankář bez problému kryl. Chrudimští působili v utkání fotbalověji, ale střelecky se oproti domácím neprosadili. Ti využili z minima maximum a ze tří střel mezi tyče vstřelili dva góly. Domácí tak uhájili dvoubrankové vedení z úvodu utkání a postoupili do další fáze poháru Mol Cupu. Chrudimští letos v poháru končí.

Video: Kodlc Chrudim
Zdroj: YouTube.com, www.mfkchrudim.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here