Šest parkovaček v ulici Svatopluka Čecha za parkování v zákazu zastavení

0
711
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 5. srpna v 8.45 hodin upozornil místní občan strážníky během pochůzkové činnosti na to, že v ulici Svatopluka Čecha parkují automobily v zákazu zastavení. Hlídka za stěrače šesti takto zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Několik osob u kontejneru s oblečením v ulici Čs. armády

Asi ve 13.15 hodin vyjeli strážníci na základě oznámení do ulice Čs. armády, kde z kontejneru určeného pro sběr šatstva mělo několik osob vyndávat oblečení. Po příjezdu hlídky se tu však nikdo nenacházel.

Ležící značka po nehodě v ulici Přemysla Otakara

V 19.58 hodin obdrželi strážníci oznámení o ležící dopravní značce v ulici Přemysla Otakara. Jelikož následně vyšlo najevo, že značku porazil automobil, šlo o dopravní nehodu, a proto byla přivolána hlídka Policie ČR, která věc převzala do své kompetence.

Odtah překážejícího vozidla na Masarykově náměstí

Po 20. hodině požádal o příjezd strážníků na Masarykovo náměstí řidič, který vinou cizího nesprávně zaparkovaného automobilu nemohl vyjet ze dvora. Hlídka oznámení prověřila a následně přivolala odtahovou službu, která auto z komunikace odstranila.

Rušení nočního klidu z baru na Palackého třídě

V neděli 6. srpna před půl třetí ráno upozornil telefonicky strážníky místní občan na to, že na Palackého třídě dochází k rušení nočního klidu, pravděpodobně hlukem z baru. Po příjezdu strážníků byl ale v uvedené lokalitě klid a strážníci žádné přestupkové jednání nezaregistrovali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here