Z paneláku v sídlišti Na Větrníku vycházel hlasitý křik ženy. Strážníci zjišťovali důvod

0
723
Foto: Roman Zahrádka

Ve čtvrtek 3. srpna krátce po půl osmé ráno volal na linku 156 místní občan s tím, že v blízkosti supermarketu v ulici Obce Ležáků žebrá bezdomovec. Hlídka proto muže s bydlištěm ve Skutči odsud vykázala.

Žena se domnívala, že jí klíče sebral známý. Ten to ale popřel

V 16.53 hodin požádala o příjezd strážníků obyvatelka Moravské ulice, neboť nemohla najít klíče od domu a domnívala se, že je odcizil její známý. Přítomné hlídce žena uvedla, že pozvala k sobě domů na kávu známého, po jehož odchodu klíče postrádá. Strážníci tedy jednali s uvedeným mužem, který sdělil, že na návštěvě vypil kávu a snědl zákusek, ale klíče nevzal. Poté hlídka kontaktovala synovce oznamovatelky, který přislíbil, že přijede a dohlédne na tetu pro případ, že by se klíče nenašly.

Křik ženy z panelového bytu v sídlišti Na Větrníku

Před 19. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení od obyvatelky sídliště Na Větrníku, která zaslechla z bytu křik ženy. Hlídka proto kontaktovala obyvatele tohoto bytu, kteří uvedli, že měli doma hlasitěji puštěný televizor, který už ztišili. Dále uvedli, že jsou oba v pořádku a nic po strážnících nepožadují. Po tomto sdělení hlídka odjela.

Rušení nočního klidu z restaurace v Erbenově ulici

Několik minut před půlnocí vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Erbenovy ulice, kde obyvatele rušil hluk a hudba z restaurace. Po příjezdu hlídky byl na místě klid. Podnik přitom opouštěli poslední hosté a obsluha mezitím ukončila provoz. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here