Komedie s kriminální příchutí „Rukojmí bez rizika“ pobaví návštěvníky Klášterních zahrad

0
784
Foto: Chrudimská beseda

V pátek 11. srpna ve 20 hodin uvede Chrudimská beseda v Klášterních zahradách komedii s kriminální příchutí v podání pražských herců „Rukojmí bez rizika“ od francouzského autora Alaina Reynauda Fourtona. Prodávané vstupenky jsou bez určení míst v hledišti a jsou nečíslované. V případě nepříznivého počasí bude představení přesunuto do Divadla Karla Pippicha.

Vstupenky jsou k dispozici na několika místech

Vstupenky na divadelní představení lze koupit v předprodeji v pokladně Divadle Karla Pippicha ve všední dny od 14 do 18 hodin nebo na telefonním čísle 603 881 003, a také v Informačním centru Chrudim na Resselově náměstí vždy od osmi do 12 hodin a potom od 12.30 do 16 hodin.

Rozhodnutí spisovatele spáchat sebevraždu

O čem komedie pojednává? Pytel uloupených peněz dokáže dokonale oživit i sebevraha. Jenže policii taky. Marc je ženami obdivovaný spisovatel, ale delší dobu již nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci  a rozhodne se spáchat sebevraždu. Překvapí ho letitý přítel Luc, který se už také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena, a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila.

Prchající lupiči překazí mužům sebevražedné plány

Sebevražedné plány jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Vtrhnou do bytu, sebevrahy si vezmou za rukojmí a vyhrožují, že je zabijí. Přestože je to právě to, co si Marc s Lucem nejvíce přejí, při pohledu na plný pytel bankovek dostávají znovu chuť do života. Tvůrčí fantazie se Marcovi vrací právě včas. Lupičské trio potřebuje plán a za dveřmi je policie. Máte se na co těšit.

Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný, Jana Boušková, Matin Davídek, Barbora Šťastná, Martin Zahálka ml.

Režie: Jan Novák

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here