Obsluha supermarketu na Palackého třídě zadržela zlodějku z Pardubic. Odešla s pokutou

0
520
Foto: Pixabay.com

V pondělí 7. srpna v 7.25 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Na Valech, kde nesprávně zaparkovaný automobil znemožnil oznamovateli vyjetí vozidlem z garáže. Hlídce se provedenou lustrací automobilu podařilo zjistit jeho majitele a následně jej telefonicky kontaktovat. Ten se v zápětí dostavil a auto po vyřešení přestupku ihned přeparkoval.

Spící bezdomovec před chrudimským Albertem

Před půl jedenáctou dopoledne obdrželi strážníci telefonické oznámení o tom, že před vchodem do hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové spí bezdomovec. Po příjezdu hlídky byl bezdomovec z Chrudimi už na odchodu a místo opustil.

Zadržená zlodějka v supermarketu na Palackého třídě

Přibližně o hodinu později vyjeli strážníci na Palackého třídu, kde došlo v místním supermarketu ke krádeži zboží. Podezřelá žena z Pardubic se v přítomnosti hlídky ke svému jednání doznala a strážníci s ní vyřešili přestupek na místě pokutovým příkazem.

Muž z Čáslavi usnul u benzinky v Čáslavské ulici

Krátce před půl jednou odpoledne volal na linku 156 místní občan s tím, že na travnaté ploše u čerpací stanice v Čáslavské ulici leží patrně podnapilý muž. Šlo o muže z Čáslavi, který se po probuzení orientoval a strážníkům uvedl, že si chtěl na trávě pouze odpočinout, avšak nečekaně usnul. Poté z místa odešel.

Otevřené okénko u osobního auta v ulici Na Ostrově

V 17.55 hodin upozornila během hlídkové činnosti strážníky místní žena na zaparkovaný automobil v ulici Na Ostrově, který měl otevřené okénko a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Hlídce se podařilo telefonicky kontaktovat majitelku auta, která se následně dostavila na místo a po kontrole interiéru svůj automobil zajistila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here