Jednodenní uzavírka ulic Dašická a K Májovu kvůli opravě železničního přejezdu

0
1528
Ilustrační foto: Pixabay.com

Město rozeslalo zájemcům smsky, v nichž je upozornilo na dopravní uzavírku v ulicích Dašická a K Májovu z důvodu opravy železničního přejezdu. Uzavírka přitom potrvá pouze v pondělí 14. srpna.

Objízdná trasa od Lidlu ke Kauflandu a pak na obchvat

Nejprve v době od sedmi ráno do jedenácti dopoledne bude uzavřen železniční přejezd v ulici K Májovu a příjezd do úseku za přejezdem ze silnice III/340 38 u Vestce. Poté bude v době od 12 do 24 hodin uzavřen železniční přejezd na silnici III/340 26 v Dašické ulici. Objízdná trasa je vedena od okružní křižovatky u Lidlu po městském komunikačním okruhu (ulicemi Rubešova, Topolská a SNP) k okružní křižovatce u Kauflandu, odtud po silnici I/17 na obchvat města Chrudim, po obchvatu (silnice I/37) k mimoúrovňové křižovatce u Vestce a dále po neuzavřené části silnice III/340 26 do Ostřešan nebo do Vestce.

Objízdná trasa platí také pro autobusovou dopravu

Autobusová doprava na linkách 620709 a 620719 pojede kvůli uzavírce po objízdné trase ulicemi Tovární a K Májovu na křižovatku se silnicí III/340 38 u Vestce a dále po trase podle licence. Objízdné trasy jsou obousměrné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here