Bezdomovec pomočil veřejné prostranství v Pardubické ulici. Musel ho uklidit politím vody

0
558
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 13. srpna v 8.25 hodin přijali strážníci oznámení o muži, spícím na lavičce v Široké ulici. Hlídka o chvíli později zjistila, že jde o muže z Licibořic. Po probuzení se orientoval a tak mohl po projednání věci odsud odejít.

Nález dámského kola v ulici Na Ostrově

Před devátou ráno vyjížděli strážníci do ulice Na Ostrově, odkud byl oznámen nález jízdního kola. Hlídka dámské kolo naložila do služebního auta a převezla jej do služebny městské policie, kde byl bicykl po zadokumentování předán do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Nahlas puštěné rádio v autoservisu ve Vlčnově

V 15.50 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že ve Vlčnově dělá mládež v autoservisu strašný hluk. Strážníci zde zjistili, že tu muž opravoval auto a měl přitom puštěné nahlas rádio. I přesto, že nešlo s ohledem k denní době o rušení nočního klidu, v rámci dobrých sousedských vztahů rádio hned ztišil.

Vulgární mládež za domem na Palackého třídě

Okolo 17. hodiny řešili strážníci oznámení o vulgární mládeži za jedním z domů na Palackého třídě. Strážníci zde proto hovořili se skupinou mladíků, kterou poučili o tom, jak se má chovat. Mladíci poté odsud odešli pryč.

Bezdomovec pomočil veřejné prostranství v Pardubické ulici

V 19.46 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o bezdomovci, který měl močit na veřejná prostranství v Pardubické ulici. Strážníci bezdomovce nalezli a poučili ho o nevhodném chování. Pomočené místo musel poté uklidit politím vody.

Vykázání ležícího bezdomovce z autobusové zastávky

Stejného muže řešila hlídka o půl hodiny později, kdy bylo oznámeno, že na autobusové zastávce v Pardubické ulici leží bezdomovec. Muž byl tedy hlídkou z prostoru zastávky vykázán.

Pes pobíhající na kruhové křižovatce ve Slatiňanech

O několik minut později vyjížděli strážníci k oznámení o volně pobíhajícím psovi, který se nacházel na kruhovém objezdu ve Slatiňanech. Vzhledem k plachosti zvířete se jej ale hlídce nepodařilo odchytit.

Rušení nočního kliddu před domem v Čáslavské ulici

Ve 23.46 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu v Čáslavské ulici. Jak oznamovatelka uvedla, skupina osob zde měla pokřikovat před domem. Po příjezdu hlídky se na místě nacházely pouze dvě osoby, které spolu hovořily. Žádné přestupkové jednání nebylo zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here