Chrudimské strážníky nejvíce zaměstnávali zatoulaní psi. Jeden před nimi utekl

0
572
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 14. srpna v 10.54 hodin volal muž ze Slatiňan na linku 156 s tím, že ve Slatiňanech volně pobíhá pes menšího vzrůstu, který se nedá odchytit. O chvíli později se na místo dostavili strážníci, před kterými pes utekl neznámo kam.

Uhynulá kachna v Havlíčkově ulici před domem

V 11.18 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o výskytu uhynulé kachny v Havlíčkově ulici před domem čp. 1. Hlídka zde kachnu skutečně nalezla, uložila ji do přepravního pytle a převezla do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Auta parkující na zeleni v sídlišti Víta Nejedlého

Před 12. hodinou vyjížděli strážníci do sídliště Víta Nejedlého, kde si muž stěžoval na parkování vozidla na veřejné zeleni. Hlídka zde zaregistrovala dvě takto parkující auta, na která vzápětí umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Volně pobíhající pes v ulici T. G. Masaryka ve Slatiňanech

Asi ve 14.30 hodin vyjížděli strážníci opět do Slatiňan k volně pobíhajícímu psovi menšího vzrůstu, který se měl tentokrát pohybovat v ulici T. G. Masaryka. Strážníci provedli kontrolu uvedené lokality a přilehlého okolí, avšak žádného takového psa nenašli.

Další psí tulák v chrudimské Široké ulici

Další oznámení o volně pobíhajícím psovi přijali strážníci o necelé dvě hodiny později. Pro změnu se měl pohybovat v Chrudimi v Široké ulici. Také v tomto případě nebyl však nalezen.

Pokuty za volně puštěné psy v ulici Na Výsluní

V pořadí čtvrté oznámení o volném pobíhání psů řešili strážníci okolo půl sedmé večer v ulici Na Výsluní, kde měli běhat mezi dětmi bez vodítka dva psi. Strážníci po příjezdu na místo jednali s jejich majiteli, s nimiž projednali přestupek a uložili oběma pokuty.

Zatoulaný pes po půlnoci ve Štěpánkově ulici

V úterý 15. srpna přijali strážníci půl hodiny po půlnoci oznámení o volně pobíhajícím psovi ve Štěpánkově ulici. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice a přilehlého okolí, avšak psa nikde nenašla.

Tři parkovačky v sídlišti Víta Nejedlého za stání na zeleni

Noční směnu strážníci zakončili opět v sídlišti Víta Nejedlého, odkud bylo stejně jako v předchozím případě oznámeno parkování několika vozidel na veřejné zeleni. Strážníci zde proto rozdali tři parkovačky a předvolali si nepřítomné řidiče k projednání dopravního přestupku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here