Chlapík putoval s téměř třemi promile alkoholu z chodníku Na Kopanici do nemocnice a odsud na záchytku

0
523
Ilustrační foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 17. srpna v 8.24 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že za Divadlem Karla Pippicha pobíhá volně pes malého vzrůstu. Hlídka provedla kontrolu ulice i blízkého okolí, avšak psa nikde nenalezla.

Auto s rozbitým oknem v ulici Na Valech

Asi v 9.30 hodin vyjížděla hlídka strážníků do ulice Na Valech, odkud bylo oznámeno stání vozidla s rozbitým oknem. Jak oznamovatelka dále uvedla, ve vozidle se nacházel nepořádek. Hlídka zjistila, že jde o vozidlo, které strážníci řešili už v minulosti, avšak v jiné lokalitě města. Hlídka se tedy pokusila v místě bydliště kontaktovat jeho majitele, ale neúspěšně. Strážníci se o to budou pokoušet i v následujících dnech.

Čtyři parkovačky v sídlišti Víta Nejedlého

Krátce před polednem se do služebny městské policie dostavila žena, aby oznámila, že v sídlišti Víta Nejedlého parkují vozidla na trávě a chodníku. Provedenou kontrolou byla zjištěna celkem čtyři takto zaparkovaná vozidla, na která byly vzápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Kdo poškrábal kapotu auta v Soukenické ulici?

Ve 13.40 hodin se na strážníky obrátila žena, která uvedla, že jí v Soukenické ulici poškrábal neznámý pachatel kapotu vozidla. Hlídka celý případ zadokumentovala a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Muž z Úherčic ležící poblíž restaurace Kateřina

O hodinu později prověřovali strážníci oznámení o ležícím muži, který se měl nacházet poblíž restaurace Kateřina v Havlíčkově ulici. Hlídka muže z Úherčic nalezla, a protože se orientoval a byl zdravotně v pořádku, po jednání s hlídkou z místa odešel.

Opilec z Heřmanova Městce padl v ulici Na Kopanici na zem

Za další půlhodinu řešili strážníci další oznámení o ležícím muži, tentokrát u schodů v blízkosti ulice Na Kopanici. Hlídka zjistila, že jde o muže z Heřmanova Městce, který jevil známky silné opilosti a neorientoval se. Dechovou zkouškou mu bylo vzápětí naměřeno 2,72 promile alkoholu. Vzhledem k těmto skutečnostem byl dotyčný převezen k vyšetření do Chrudimské nemocnice, odkud následně putoval do Protialkoholní záchytné stanice v Hradci Králové.

Rušení nočního klidu v Čáslavské ulici

Ve 22.56 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že je v jednom z domů v Čáslavské ulici rušen noční klid. Hlídka tedy provedla kontrolu uvedeného místa, avšak žádný hluk nezaznamenala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here