Strážníci chtěli pokutovat házení petard na dětském hřišti v Revoluční ulici. Muž s tím nesouhlasil a půjde před komisi

0
530
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 19. srpna po desáté dopoledne kontaktovala strážníky pracovnice Family centra v ulici SNP, neboť jejich zákaznice před prodejnou nalezla finanční hotovost, kterou jí odevzdala. Strážníci poté od oznamovatelky převzali nalezené bankovky, které následně odevzdali do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Pozor na výmol na silnici v ulici Dr. Václava Peška

Minutu po poledni volal na linku 156 místní občan s tím, že se v ulici Dr. Václava Peška nachází na komunikaci výmol, který se postupně zvětšuje. Hlídka místo, kde došlo k propadu asfaltového povrchu, provizorně označila, aby nedocházelo k poškození projíždějících vozidel, a celou událost oznámila jako závadu příslušné firmě, která zajistí opravu komunikace.

Nezajištěný automobil bez dozoru v ulici Čs. armády

V 15.04 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Čs. armády, kde u jednoho z domů parkoval osobní automobil, který měl otevřené okno a v jeho okolí se nikdo nenacházel. Provedenou lustrací hlídka zjistila majitele, kterého se však nepodařilo kontaktovat. Následně strážníci jednali s jeho matkou, která strážníkům poskytla kontakt na svoji snachu. Ta se vzápětí k autu dostavila, zkontrolovala jej a zajistila.

Podezřelý hluchoněmý muž v ulici Dr. Milady Horákové

Před 19. hodinou vyjeli strážníci do ulice Dr. Milady Horákové, neboť se měl na parkovišti u tamního hypermarketu pohybovat podezřelý muž, který se vydával za hluchoněmého a přítomným lidem předkládal k nahlédnutí neznámou písemnost či dotazník. Hlídka prověřila parkoviště i přilehlé okolí, avšak muže nikde nezaregistrovala.

Házení petard na dětské hřiště v Revoluční ulici

V 19.59 hodin obdrželi strážníci oznámení o tom, že někdo v Revoluční ulici hází z okna na dětské hřiště petardy. Strážníci zjistili svědky události a následným šetřením i podezřelého muže. Ten však s přestupkem nesouhlasil, proto byla událost zadokumentována a následně bude postoupena k dořešení přestupkové komisi při MěÚ Chrudim.

Dva bezdomovci na vozovce v Čáslavské ulici

Několik minut před 22. hodinou upozornila telefonicky strážníky místní žena na dva bezdomovce, kteří se pohybovali na vozovce v Čáslavské ulici. Hlídka prověřila ulici i její okolí, ale nikoho nenašla.

Hlasitá parta mužů po půlnoci na nábřeží Karla Čapka

V neděli 20. srpna krátce po půlnoci byli strážníci přivoláni na nábřeží Karla Čapka, kde se nacházela skupina mužů, která na sebe hrubě pokřikovala. Hlídka zde zastihla několik osob, které se právě v tichosti rozcházely. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here