Holky si vjely do vlasů, když po sobě předtím házely klackem. Obě půjdou k přestupkové komisi

0
879
Foto: Dollarphotoclub.com

V pondělí 21. srpna v 10.13 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že v ulici SNP za Family centrem parkuje nákladní vozidlo v zákazu vjezdu. Oznámení strážníci vyřešili umístěním výzvy za stěrač vozidla, kterou si řidiče předvolali k projednání dopravního přestupku.

Hlučná mládež nechtěla ztlumit puštěnou hudbu

Ve 12.57 hodin se na strážníky obrátil místní občan s tím, že na nádraží sedí mládež, která má nahlas puštěnou hudbu a na jeho žádost o ztlumení nereaguje. Hlídka provedla kontrolu nádraží, avšak žádnou hlasitá hudba zde nezaregistrovala.

Parkovačka za stání na chodníku v sídlišti Na Větrníku

Před 18. hodinou vyjížděla hlídka strážníků do sídliště Na Větrníku, odkud bylo oznámeno stání vozidla na chodníku. I zde hlídka umístila ze stěrač vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Stížnost na hlučnou mládež na Palackého třídě

O chvíli později prověřovali strážníci oznámení o hlučné mládeži, která se měla nacházet na Palackého třídě u domu čp. 87. Po příjezdu hlídky se však na uvedeném místě nikdo nenacházel.

V Markovicích byl odchycen kříženec labradora

V 18.11 hodin volal místní občan s tím, že v Markovicích u prodejny volně pobíhá pes. Hlídka tedy psa odchytla, naložila jej do služebního vozidla a převezla do útulku v Sečské ulici. Šlo o křížence labradora světlé barvy, bez obojku a známky.

Špatně zaparkované auto v Pobřežní ulici

Před 19. hodinou vyjížděli strážníci do Pobřežní ulice, kde mělo špatně parkovat auto. Strážníci na místě jednali s jeho řidičem, který zde prováděl vykládku a nakládku. Z místa poté neprodleně odjel.

Holky po sobě házely klackem a půjdou před komisi

O dvacet minut později řešili strážníci údajné fyzické napadení mladé dívky. Jak poškozená uvedla, napadnout jí měla druhá dívka, a to po předchozí slovní rozepři ohledně házení klacku, kterým po sobě obě dívky hodily. S poškozenou byl sepsán zápis o podaném vysvětlení a po zadokumentování věci bude spisový materiál předán k dořešení přestupkové komisi MěÚ Chrudim.

Nález pracovního nářadí v Pardubické ulici

Po 23. hodině přijali strážníci oznámení o nálezu pracovního nářadí v Pardubické ulici. Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že jde o lopaty a krumpáče. Dále byla na místě strojní technika. Jelikož vše patřilo k přilehlé stavbě, ponechala hlídka věci na místě.

Neoprávněně umístěné značení na Palackého třídě

O několik minut později odstraňovali strážníci přenosné dopravní značení, které někdo neoprávněně umístil na Palackého třídě do jízdního pruhu komunikace.

Pokuta za chůzi po silnici bez reflexních prvků

V úterý 22. srpna před pátou ráno přijal operační pracovník městské policie oznámení o tom, že jde z Vlčnova směrem do Chrudimi po komunikaci chodec bez reflexních prvků. Hlídka muže nalezla a z důvodu bezpečnosti jej převezla na osvětlené místo na okraji Chrudimi. Zde byl s mužem přestupek vyřešen uložením pokuty. Muž dále pokračoval v cestě po chodníku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here