Falešný doktor Blažek otravoval zase po čase chrudimské občany. Byl vykázán z Masarykova náměstí

0
773
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 29. srpna ve 12.52 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že na křižovatce ulic Havlíčkova a U Vodárny parkují vozidla na chodníku a v křižovatce. Oznámení bylo vyřešeno umístěním dvou výzev za stěrače špatně parkujících vozidel.

„Doktor Blažek“ žádal po kolemjdoucích peníze

Okolo půl třetí odpoledne řádil v ulicích města lidem dobře známý „doktor Blažek“. Stejně jako v minulosti žádal po kolemjdoucích finanční hotovost. Hlídka jej zastihla na Masarykově náměstí, kde po poučení ze strany strážníků přislíbil, že z místa odejde a zanechá obtěžování občanů.

V Havlíčkově ulici měl ležet na zemi agresivní muž

V 17.20 hodin přijali strážníci oznámení o ležícím muži, který se měl nacházet v Havlíčkově ulici. Jak oznamovatelka dodala, muž měl být agresivní. Hlídka zjistila, že jde o muže z Chrudimi, který se však choval slušně a na místě se nenacházela žádná osoba, která by chtěla řešit jeho údajně nevhodné chování. Jelikož byl muž schopen samostatné chůze, mohl z místa odejít.

Chlapík byl tak opilý, že nebyl schopen dechové zkoušky

Do Havlíčkovy ulice se strážníci vrátili ve středu 30. srpna krátce po půlnoci, opět na základě oznámení o ležícím muži. Tentokrát šlo o občana z Vojtěchova, který jevil známky silné opilosti a nebyl schopen se ani podrobit dechové zkoušce. Hlídka jej tedy převezla k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho umístění do protialkoholní záchytné stanice, kde byl dotyčný předán personálu v 01.15 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here