Strážníci spolu s policisty prověřovali podezřelé zvuky vycházející z opuštěného domu v Novoměstské ulici

0
520
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 27. srpna o půl čtvrté odpoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Palackého třídu, kde podle oznamovatele posedávala u vchodu bytového domu drzá mládež, která při průchodu obyvatel neuhnula a seděla lidem v cestě. Po příjezdu hlídky se však na uvedeném místě už nikdo nenacházel.

Anonym upozornil na hlučnou hudbu Na Rozhledně

V 16.35 hodin obdrželi strážníci anonymní oznámení, že před ubytovacím zařízením v sídlišti Na Rozhledně sedí lidé, kteří popíjejí pivo a poslouchají hlasitou hudbu z magnetofonu, která ostatním ubytovaným osobám komplikuje sledování televizních pořadů. Po příjezdu hlídky bylo na místě ticho a žádná hudba nezněla. Přítomní muži uvedli, že jim magnetofon někdo vypnul, tak si povídají. Po tomto zjištění hlídka zase odjela.

Podezřelé dupání a bouchání v Novoměstské ulici

Asi ve 21.45 hodin kontaktoval strážníky místní občan s tím, že zaslechl z opuštěného domu v Novoměstské ulici podezřelé dupání a bouchání. Hlídka strážníků společně s hlídkou Policie ČR provedla tedy kontrolu zmíněného objektu, uvnitř se však žádná nepovolaná osoba nenacházela. O tomto zjištění byl oznamovatel vzápětí informován.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here