MFK Chrudim – SK Převýšov 3 : 1 (1 : 1)

0
567

Ve středu 30. srpna sehrálo mužstvo MFK Chrudim na domácím hřišti Za Vodojemem soutěžní utkání 16. vloženého kola Fortuna ČFL a porazilo tým SK Převýšov 3:1.

Výhra s Převýšovem 3 : 1

MFK Chrudim – SK Převýšov 3:1

Branky: 31. Kučera, 62. Kopecký, 80. Vavrouš – 19. Živný

Karty: 3. Veselka (PRV) 57 Korba (PRV)

Rozhodčí: Benedikt – Němec, Průcha

Diváci: 333

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek (84 Stránský), Kučera (68 Vašulín), Langr, Ptáček, Drahoš, Řezníček, Kesner (88 Tlapák), Mastík (46 Vavrouš), Krčál, Kopecký (81 Vodrážka)

SK Převýšov: Petr – Veselka, Černý, Vyšehrad, Špidlen (78 Bláha) – Labík, Sedláček, Hynek (78 Kosař), Kraják (84 Bastin), Věchet (61 Zezula), Živný (49 Korba)
Výhra s Převýšovem 3:1

Česká fotbalová liga vložené 16. kolo

Domácí se snažili do utkání vstoupit aktivně, ale nepřesnosti je zbavili výhodných pozic. Hosté se soustředili převážně na defensivu a vyráželi k rychlým brejkům. V 9 minutě zahrozili po standardní situaci hosté, ale jejich střela se nevešla mezi tři tyče a tak brankáře Mrázka neohrozila. Stejně se vedlo i domácímu Řezíčkovi, který minul branku Převýšova. V 19 minutě se po chybě domácích dostali do brejku hosté. Domácí za cenu faulu útok zastavili, ale z následné standardky po zmatku Živný otevřel skóre utkání 0:1. Domácí spřesnili hru a hosté se ještě více zatáhli a čekali jen na brejky. Ve 31 minutě po domácím tlaku se po rohu Kesnera z voleje trefil Kučera a srovnal na poločasových 1:1. Domácí měli ještě po standarce možnost ohrozit branku Petra, ale Drahoš branku přestřelil. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1. Druhý poločas začali domácí hráči kombinačně, ale příliš se jim na zataženou obranu hostí nedařilo. Ani standardní situace se jim nevedli. V 62 minutě však přeci jen přišla fotbalová akce, když centr Kesnera hlavou poslal za brankáře Petra Kopecký 2:1. Gól domácí uklidnil a začali soupeře přehrávat. Vytvořili si několik dalších šancí, ale gól se jim vstřelit nedařilo. V 80 minutě se po levé straně rozběhl domácí Dostálek, obešel dva protihráče a naservíroval míč na nohu nabíhajícího Vavrouše. Tomu už stačilo jen nastavit nohu a překonat tak brankáře Petra potřetí 3:1. Konec utkání si již svěřenci trenéra Jirouska pohlídali a dokráčeli tak k vítězství 3:1.

Zdroj: YouTube.com, mfkchrudim.cz