Řidiči nerespektují v sídlišti Víta Nejedlého jednosměrku. Strážníci jich tu během chvíle přistihli osm najednou

0
500
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 4. září v 8.10 hodin byli strážníci přivoláni do Olbrachtovy ulice, kde místní žena zaregistrovala volně pobíhajícího psa většího vzrůstu. Hlídka prověřila ulici a následně i okolí, avšak s negativním výsledkem.

Podomní prodejci energií ve Škroupově ulici

Asi v 10.15 hodin volal na linku 156 anonymní oznamovatel s tím, že se ve Škroupově ulici pohybují podomní prodejci energií, kteří na místo přijeli osobním automobilem. Přivolaná hlídka však po příjezdu na místo podezřelé osoby ani jejich vozidlo nikde nezaregistrovala.

Porušování dopravního značení v sídlišti Víta Nejedlého

Krátce před 15. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště Víta Nejedlého, kde řidiči některých automobilů porušovali zákazovou dopravní značku a jezdili v protisměru. Hlídka zde zaznamenala osm dopravních přestupků, které na místě vyřešila.

Polehávající muži před prodejnou na Palackého třídě

V 16.15 hodin požádala o příjezd strážníků pracovnice supermarketu na Palackého třídě, neboť zde před prodejnou polehávali neznámí muži, kteří tak odradili několik zákazníků od nákupu v jejich supermarketu. Po příjezdu hlídky se už ale nikdo takový v okolí prodejny nenacházel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here