Lidé čekající ráno na Palackého třídě na autobus si neměli kam sednout. Zastávku obsadili bezdomovci

0
709
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 7. září v 10.21 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že se na autobusové zastávce na Palackého třídě nachází bezdomovec, který špatně chodí, a ona měla obavu o jeho zdraví. Strážníci o chvíli později zjistili, že jde o jednoho z místních bezdomovců. Ten hlídce sdělil, že se po zdravotní stránce cítí v pořádku a nic po strážnících nežádá.

Na lavičce na Resselově náměstí ležela taška s bundou

Před půl třetí odpoledne přijal operační pracovník městské policie oznámení o tom, že je na lavičce u kostela na Resselově náměstí už delší dobu odložená igelitová taška s bundou. Strážníci obsah tašky zadokumentovali a následně ji uložili do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Auto parkující před vchodem do domu ve Filištínské ulici

O chvíli později prověřovala hlídka strážníků oznámení o špatném parkování ve Filištínské ulici. Jak oznamovatelka uvedla, jedno z  vozidel bylo zaparkováno přímo před vchodem do domu. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že vozidlo se na místě již nenachází.

Zapáchající dvojice bezdomovců na autobusové zastávce

V pátek 8. září okolo půl šesté ráno vyjížděla hlídka strážníků opět na autobusovou zastávku na Palackého třídě, kde měli sedět dva bezdomovci, kteří svým zápachem obtěžovali ostatní občany. Jak navíc oznamovatel uvedl, lidé čekající na autobus si neměli kam sednout. Hlídka bezdomovce nalezla a oba je ze zastávky vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here